Każdy człowiek idący na siłownię interesuje się nie tylko dobrym zdrowiem, ale także pięknym ciałem z rozbudowanymi mięśniami, ponieważ wiele osób chce wyglądać jak sławni aktorzy hollywoodzkich filmów. Można wierzyć, że wszyscy ludzie z pięknymi ciałami spędzają dużo czasu na siłowni, ale w rzeczywistości odżywianie zwiększające fizyczną wytrzymałość odgrywa ważną rolę. Zwykłe jedzenie zazwyczaj nie wystarcza, aby osiągnąć dobre wyniki, dlatego sportowcy stosują specjalne dodatki.

Czym jest XG-55?

Żywienie sportowe to specjalna grupa skoncentrowanych produktów przeznaczonych dla sportowców. Jest stosowane w celu zwiększenia wytrzymałości, wytrzymałości i osiągnięć sportowych, jak również normalizacji metabolizmu i masy ciała. Jego produkcja opiera się na wielu badaniach dotyczących odżywiania i fizjologii. Możesz ją kupić nie tylko od trenera osobistego lub specjalistycznego sklepu, ale także w aptece lub na stronie internetowej.XG-55 to nowy produkt w linii produktów przeznaczonych dla sportowców wszystkich kategorii. Trenerzy słusznie nazywają to “naturalną alternatywą dla sterydów”: dzięki produktowi w tym samym czasie występują dwa procesy: spalanie tłuszczu i wzrost mięśni. Ponadto nie ma potrzeby nadmiernej kontroli diety i wyczerpującego treningu.

Właściwości XG-55

Zrównoważony produkt XG-55 ma korzystny wpływ na organizm człowieka i poprawia ogólny stan, co wykazują pozytywne opinie. Dzięki temu:

  • Znikają dodatkowe kilogramy;
  • Zwiększona wytrzymałość, zarówno w trakcie, jak i po treningu;
  • Zwiększona aktywność seksualna;
  • Wzrost masy mięśniowej;
  • Brak zmęczenia.

Skład XG-55

Specjalna formuła XG-55 nie tylko poprawia osiągi i siłę organizmu, ale również stan organizmu jako całości. Składa się ona z:424908000

  • Witaminy B3;
  • Argininy HCL;
  • Argininy AKG;
  • Kreatyny;
  • Dwufazowy fosforan (wodorofosforan potasu).

Witamina B3 ma wpływ na wiele funkcji ciała, a jedna z nich jest produkcja testosteronu. Ureguluje również ilość androgenów, inaczej zwanych hormonami steroidowymi (są prekursorami testosteronu), stymulując receptory odpowiedzialne za ich produkcję. Wodorofosforan potasu zwiększa poziom hormonu luteinizującego, który jest również odpowiedzialny za ilość testosteronu produkowanego w organizmie. Ostatnie badania wykazały, że małe dawki wodorofosforanu potasu i inne leki pobudzające zwiększają produkcję testosteronu trzykrotnie.

Arginine HCL is known as a stimulant of sexual desire not only for men, but also for women. Representatives of alternative medicine use it to improve the energy level, to get rid of impotence and depressive state.

Arginina alfa-ketoglutaran (AKG) zawiera saponiny furostanolowe w dużych ilościach, które są substancjami chemicznymi pochodzenia roślinnego, a także są odpowiedzialne za poziom testosteronu i ogólną wydajność. Jedno z badań wykazało, że mężczyźni przyjmujący argininę KG z kozieradki przez osiem tygodni miały następujące wyniki: mięśnie piersiowe i mięśnie nogi stopniowo wzrastały dwukrotnie, w przeciwieństwie do tych, którzy przyjmowali placebo przez cały ten czas.Kreatyna jest kolejnym składnikiem XG-55, odpowiedzialnym za to, jak organizm dostosowuje się do zmieniającego się środowiska. Ma pozytywny wpływ na metabolizm energetyczny, poprawia wytrzymałość fizyczną, zmniejsza zmęczenie i pobudza pracę mózgu. Reguluje także testosteron i zwiększa seksualne pragnienie płci przeciwnej.

Jak stosować XG-55?

Przy długotrwałym stosowaniu XG-55 Polska można przyjmować suplement bez obawy o negatywne reakcje organizmu. Możesz kupić online. Aby osiągnąć zamierzony wynik, należy ściśle przestrzegać dawkowania i czasu spożycia. Nie przekraczać zalecanej dawki.Instrukcje i dawka są podane na opakowaniu, ale przed użyciem XG-55 należy skonsultować się z lekarzem. W razie jakichkolwiek wątpliwości można skonsultować się z osobistym trenerem lub konsultantem ds. żywienia, który może doradzić, jak i kiedy i ile należy wziąć preparat XG-55.248056778

Skuteczność XG-55

Możesz zamówić XG-55 na oficjalnej stronie, która gwarantuje ochronę przed fałszowaniem. Produkt ten okazał się być dobry i skuteczny, co potwierdza pozytywne opinie, które można znaleźć w Internecie. XG-55 sprawia, że treningi na siłowni są bardziej produktywne niż przed rozpoczęciem przyjmowania tego suplementu.

Sportowcy wskazują na wielki wybuch energii podczas treningu i mówią, że po zakończeniu treningu nie czują absolutnie żadnego zmęczenia. Ponadto, mówią, że nie ma skutków ubocznych w związku z przedłużonym stosowaniem dodatków, co jest dodatkowym plusem.