Waist Trainer jak stosować, forum, gdzie kupić

Waist Trainer opinie, przeciwwskazania, efekty

Waist Trainer Polska, cena skupu, co to jest

Waist Trainer komentarze, przeciwwskazania, cena

Aby wyszczuplić na Twoich oczach, powinieneś kupić gorset Waist Trainer i codziennie obserwować efekt, z którego będziesz zachwycona. Poniższy artykuł pomoże Ci odpowiedzieć na pytania takie jak: co to jest Waist Trainer, jak działa produkt, jak stosować go zgodnie z instrukcją, jaka jest cena skupu Waist Trainer w Polska i gdzie kupić. Przeczytaj recenzje, komentarze i opinie o Waist Trainer na forum.

Co to jest Waist Trainer

Gorset wyszczuplający Waist Trainer to bielizna do wizualnej korekcji talii, wykonana ze specjalnego lateksu. Nie posiada sztywnego stelaża, nie krępuje pracy narządów wewnętrznych, jest bardzo wygodny w noszeniu na co dzień.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych gorsetów Waist Trainer nie uciska narządów wewnętrznych, co oznacza, że ​​jest bezpieczny dla zdrowia. Producent obiecuje, że już za 21 dni nowość usunie z talii aż 17 dodatkowych centymetrów! Możesz wybrać Waist Trainer w różnych przypadkach: Do kształtowania pięknej talii w procesie odchudzania. Aby wrócić do formy po porodzie – produkt pomoże ujędrnić brzuszek. Do spalania tłuszczu na brzuchu, udach podczas treningu. Do korekcji postawy. Aby wyeliminować ból pleców podczas wysiłku fizycznego. Produkt sprzedawany w różnych rozmiarach i kolorach.

Jak to działa Waist Trainer?

Gorset Waist Trainer sprawia, że ​​talia staje się osikowa dzięki stałemu i stopniowemu oddziaływaniu na problematyczny obszar. Pas lateksowy tworzy efekt sauny, co przyczynia się do zwiększonej potliwości. Dlatego żużle, toksyny są łatwo usuwane ze strefy uderzenia, tłuszcz jest usuwany. Ponadto wytworzona kompresja powoduje, że człowiek je mniej – żołądek jest ściśnięty.

Możesz używać Waist Trainer do noszenia na co dzień, aby wizualnie zmniejszyć talię, na trening. W tym drugim przypadku możesz zmniejszyć obciążenie pleców, uzyskać wsparcie dla mięśni, usunąć nadmiar wilgoci z ciała. Waist Trainerwymaga regularnego stosowania – przez 3-4 godziny dziennie. Maksymalny czas noszenia pasa gorsetowego wynosi do 9 godzin dziennie.

Gorset Redukujący Talię Waist Trainer – możliwość wymodelowania sylwetki według własnego uznania, nikomu nie jest tajemnicą, że pojawienie się specjalnych gorsetów, które mogą zmniejszyć talię, czyniąc ją bardziej elegancką, stało się nowatorskim przełomem. Noszenie gorsetu było popularne wiele wieków temu, a teraz ta tradycja znów zyskuje na popularności. Gdy założysz Waist Trainer po raz pierwszy, od razu zobaczysz, jak zmieniła się Twoja sylwetka, a jeśli zależy Ci na poważniejszym efekcie, to przy uprawianiu sportu użyj gorsetu, który połączysz ze zbilansowaną dietą, a Ty na zawsze zapomnisz o zbędnych centymetrach w talii!

Opinia ekspertów na temat gorsetu sportowego

Lekarze nie zalecają stosowania gorsetów, których konstrukcja zawiera sztywne części, które stanowią zagrożenie dla narządów wewnętrznych. Główną różnicą między gorsetem lateksowym jest miękka konstrukcja i pełne bezpieczeństwo podczas aktywnego wysiłku fizycznego.

Opinia ekspertów na temat pasa jest jednoznaczna – stosowanie jest bezpieczne, nie ma przeciwwskazania i skutków ubocznych. Ponadto lekarze zauważają pozytywny efekty:

 • Tło hormonalne jest znormalizowane
 • Kobieta czuje się piękna i czuje się komfortowo psychicznie
 • Efekt paska jest wygodny dla ciała
 • Regularne stosowanie pasa wspiera mięśnie pleców, kształtuje prawidłową postawę i pomaga wytrzymać ciężki wysiłek fizyczny

Opinia fachowców: kupuj Waist Trainer Można bez żadnych ograniczeń i konsultacji z lekarzem. W tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń. Piękna sylwetka jest dostępna dla każdej kobiety.

Jak używać Waist Trainer

Uwaga: pasek jest na tyle cienki i wygodny, że można go nosić zarówno pod odzieżą sportową, jak i na wierzchu. W tej kwestii możesz skupić się na osobistych preferencjach.

Aby gorset nie szkodził ciału, ważne jest przestrzeganie pewnych ograniczeń:

 • Bandaż nie powinien mocno uciskać narządów wewnętrznych i powodować dyskomfortu podczas noszenia
 • Noszenie gorsetu jest dozwolone tylko pięć godzin dziennie
 • Maksymalny cykl stosowania wynosi trzy tygodnie

Właściwości gorsetu

Waist Trainer – bielizna korygująca do odchudzania, która kompleksowo wpływa na sylwetkę. Przyspiesza odchudzanie, upiększa postawę, wysmukla talię, chroni plecy przed uszkodzeniami podczas ćwiczeń. Pozwala kontrolować wielkość porcji, przyspiesza eliminację toksyn wraz z potem.

Przy regularnym stosowaniu gorset wyszczuplający:

 • Zmniejsza objętość, przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej
 • Ćwiczy mięśnie wyciskania i pleców
 • Likwiduje cellulit, wiotkość skóry, obrzęki brzucha
 • Wspiera kręgosłup w utrzymaniu pięknej postawy lub podczas wzmożonej aktywności fizycznej
 • Tłumi uczucie głodu

Skład gorsetu Waist Trainer

Produkt wykonany z lateksu – hipoalergicznego trwałego materiału. Zapięcie gorsetu posiada trzy rzędy haftek, dzięki czemu odchudzając się można bez problemu dopasować rozmiar, zamiast kupować nowy model. Cechą gorsetu treningowego jest brak stalowej ramy i innych traumatycznych części. Nie krępuje ruchów, nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. Wewnątrz pasa 8 znajduje się 9 żeber usztywniających. Podszewka gorsetu wykonana jest z bawełny, dzięki czemu noszenie produktu jest komfortowe – naturalny materiał pochłania wilgoć.

-50%