W wyniku urazu bądź infekcji stawu, może dojść do wystąpienia schorzenia zwanego zapaleniem torebki stawowej. Najczęściej dotyczy to łokcia bądź stawów w ramionach. Jednak zapalenie torebki stawowej przebiega najbardziej boleśnie i powoduje największą niewygodę, gdy dotyczy stawu dużego palca u stopy. Zwykle pojawia się z powodu spóźnionego leczenia urazu i wywołuje nieustanny ostry ból bez względu na rodzaj noszonego obuwia.

Leczenie

Przed pojawieniem się na rynku pierwszych modeli aparatów zapobiegających występowaniu zapalenia torebki stawowej u stopy, dostępne były jedynie 3 wyjścia:

  • Nic nie robić i cierpieć z bólu przez dekady;
  • Wypróbowywać metody ludowe lub leczenie farmakologiczne, które są nieskuteczne lub w rzadkich przypadkach łagodzą objawy (ból i dyskomfort) na krótki okres czasu;
  • Sięgnąć po ostateczność w postaci kosztownej operacji, mając nadzieję na skuteczny i szybki powrót do zdrowia;

6545432335

Żadnej z tych metod nie można nazywać łagodnym ani trwałym rozwiązaniem problemu. Dziś z radością możemy zaoferować Państwu czwarte, i zdaniem profesjonalistów z dziedziny ortopedii, najlepsze rozwiązanie problemu zapalenia torebki stawowej – przenośne usztywniacze na kości śródstopia! Te kompaktowe urządzenia odznaczają się wysoką skutecznością, nie wymagają antybiotykoterapii ani żadnej operacji i ponoszenia dużych kosztów.

Ten profesjonalny zestaw ortopedyczny jest w stanie wyleczyć zapalenie torebki stawowej i to nie na przestrzeni wielu lat czy miesięcy, ale tygodni! Potwierdza to jeden z najbardziej znanych w Europie i Australii modeli usztywniaczy ortopedycznych – Valgus, produkt innowacyjny.

Dlaczego Valgus 2 w 1?

Będziemy powoływać się na wiarygodne opinie na temat najwyżej niemieckiej jakości (zestaw ortopedyczny przeszedł szeroko zakrojone testy i otrzymał 2 certyfikaty: jakości i zgodności) i nie będziemy przytaczać wielu opinii klientów. Bardziej zależy nam na rzetelnych informacjach na temat skuteczności produktu, a nie na szumie informacyjnym, którego nie jesteśmy w stanie zweryfikować. Dlatego też przyjrzyjmy się, co dokładnie ten produkt ma do zaoferowania w oparciu o wyniki konkretnych testów:valgus 2 in 1 poland

  • Eliminacja wszystkich objawów w jeden tydzień: producent słusznie twierdzi, że ból oraz dyskomfort wywoływany przez zapalenie stawu znikają w ciągu 7 dni;
  • Wyleczenie w tylko jeden miesiąc: deformacja kości i powiązane z tym problemy całkowicie znikają w ciągu 30 dni: środkowa część stopy zostaje nastawiona, kciuk jest mniej obciążony i nawet noszenie wąskich butów nie powoduje już dyskomfortu;

poland valgus 2 in 1

Jest to rzeczywiście bardzo krótki okres leczenia, szczególnie dla osób, które cierpiały z powodu zapalenia torebki stawowej przez dziesięciolecia.

Co zrozumiałe, może się wydawać dziwne, że takie proste urządzenie jest w stanie tak szybko i skutecznie rozwiązać problem, który towarzyszy komuś od bardzo dawna. Pytania te są w pełni uzasadnione. Jednakże w tym przypadku odpowiedź jest całkowicie logiczna i prosta: sekret skuteczności usztywniacza tkwi w stałym i ciągłym wywieraniu wpływu na stawy. W przeciwieństwie do innych modeli, ortopedyczny zestaw Valgus zawiera nie jeden lecz dwa aparaty do stosowania w dzień i w nocy. Dzięki temu mobilność w ciągu dnia nie ulega ograniczeniu, a proces leczenia kontynuowany jest nawet podczas snu.

Przyjrzyjmy się, jak działają te usztywniacze.

Aparat na dzień Valgustep

Ten model Valgus wykonano z miękkiego materiału o wystarczającym stopniu sztywności, by utrzymać prawidłową pozycję palca. Ponadto można go nosić z niemal każdym rodzajem obuwia: zwykłymi butami, jakie nosimy w ciągu dnia w pracy, butami do biegania – jakiekolwiek buty, które w wystarczającym stopniu osłaniają i uciskają powierzchnię stawu ze zmianami chorobowymi będą odpowiednie! 6544333

Ważną cechą tego modelu jest to, że usztywnia on wyłącznie duży palec u nogi. Oferuje tym samym swobodę poruszania się, nawet podczas biegania, a na koniec dnia nie pojawiają się pęcherze na stopach ani ból.

P.S. Produkty usztywniające dwa palce nie tylko nie są w stanie pomóc, ale mogą nawet zaszkodzić, wywołując przemieszczenie i zapalnie drugiego stawu. Wówczas stan pacjenta dodatkowo się komplikuje, a leczenie trwa jeszcze dłużej.

Domowe leczenie z ValguStop na noc

„Valgus Stop“ to specjalny model opracowany do leczenia nocnego. Posiada zapinany pasek, który powoduje, iż skrzydełko urządzenia wytwarza nacisk na bolące miejsce. Dzięki temu nawet w stanie rozluźnienia zachowany zostaje efekt „noszenia butów“ / ciasnego bandaża. Jednocześnie urządzenie utrzymuje paluch we właściwej pozycji, nie powodując bólu ani dyskomfortu. W ten sposób przyczyna choroby stawu zostaje wyeliminowana i następuje pełne wyleczenie.

Inny ważny szczegół – wszystkie produkty Valgus wykonywane są z hipoalergicznych materiałów i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Zatem nie trać czasu: zamów je i stosuj zgodnie z zaleceniami, a po około 3-4 tygodniach Twoje stopy znów będą cieszyć się dobrym zdrowiem!