Wiele kobiet wygłosiło już pozytywne opinie na temat kremu do piersi UpSize. Panie twierdzą, że efekty stosowania pojawiają się dość szybko. Ich piersi uniosły się w górę, skóra napięła, a jednocześnie wzrosła ich pewność siebie.

Każda kobieta stale dąży do tego, by wyglądać lepiej. Piersi odgrywają ogromną rolę w damskim seksapilu. Jeżeli są proporcjonalne do sylwetki, wyglądają seksownie. Ubrania dużo lepiej leżą na kobiecie, która ma pięknie zarysowany biust. Jednakże nie każda kobieta może się pochwalić taką cechą. W rzeczywistości około 60% kobiet jest niezadowolonych z rozmiaru swojego biustu.

Małe piersi to nie jedyny problem. Ich wygląd zależy od wielu czynników, w tym od fazy cyklu biologicznego kobiety. Na przykład w niektóre dni cyklu menstruacyjnego piersi są nieco pełniejsze. Ponadto powiększają się podczas ciąży już od pierwszych dni od zapłodnienia. Podczas karmienia piersią, nawet najmniejsze rosną.

Problem niestety może pojawić się po przerwaniu karmienia piersią. Gruczoły mlekowe nie produkują i nie gromadzą już mleka. Poza tym kobieta może aktywnie zacząć dbać o siebie i kontrolować swoją dietę. A ponieważ piersi składają się głównie z tkanki tłuszczowej, po utracie wagi staną się obwisłe. Gdy kobieta chudnie 4 kg, jej piersi tracą średnio 15-20 gram.

Współczesny przemysł kosmetyczny oferujeupsize poland niezliczoną ilość rozwiązań dowolnych problemów, jakie kobieta może mieć ze swoim wyglądem. Wśród nich są operacje wszczepiania implantów piersi, przeróżne ćwiczenia, leki, suplementy przyjmowane doustnie, a nawet metody stosowane w medycynie ludowej. Dietetycy polecają także specjalną dietę opartą na soi, czyli źródle kobiecych hormonów płciowych. W praktyce jednak, odnalezienie wyników wskazujących na długotrwałe i znaczące efekty działania tych prostych metod jest niemal niemożliwe. Jedynym wyjątkiem jest operacja wszczepienia implantów piersi. Jednak jest to drogi zabieg, a poza tym może mieć poważne konsekwencje po upływie pewnego okresu czasu.

Piersi i hormony

Stosowanie wielu leków doustnych jest niebezpieczne, ponieważ ich składniki zaburzają funkcjonowanie układu hormonalnego. Pojawienie się gruczołów mlekowych jest zależne od układu hormonalnego. Ingerencja w ten układ może zaburzyć jego funkcjonowanie. Dlatego też skład chemiczny tabletek oraz kremów na powiększanie biustu odgrywa kluczową rolę.

Hormon zwany estrogenem jest głównym źródłem kobiecej atrakcyjności. Odgrywa on ważną rolę w tym, jak kobieta się czuje i wygląda. Jest źródłem kobiecości i wszystkich jej cech: okrągłe kobiece kształty, łagodne usposobienie, wrażliwość emocjonalna i uległe zachowanie. Ponadto stymuluje porost włosów, odmładzanie skóry oraz zapobiega gromadzeniu się cholesterolu. Niedobór estrogenu zdecydowanie negatywnie wpływa na wygląd zewnętrzny kobiety, w tym na obwisłe piersi.

Kobiety nie powinny stosować żadnych pigułek ani kremów, jeśli nie znają ich składu. W przeciwnym razie, grożą im poważne konsekwencje, w tym rak piersi. Producenci kremu do piersi UpSize wzięli pod uwagę wszystkie powyższe kwestie i opracowali unikatowy środek typu „wszystko w jednym“, który stanowi kompleksowe rozwiązanie wszelkich problemów z biustem. Ponadto jego składniki są w 100% bezpieczne i naturalne, więc kobiety nie muszą się martwić o skład tego kremu. Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania, ani nie wywołuje efektów ubocznych.

Skład

Przyjrzyjmy się bliżej składnikom UpSize:

529652965269481

  1. Ekstrakt z korzenia pueraria mirifica. Pueraria mirifica to roślina, którą można odnaleźć w egzotycznych zakątkach Tajlandii. Naukowcy, którzy ją badali, zauważyli, że ludzie mieszkający na terenach, gdzie rośnie ta roślina, wyglądają młodziej, a liczba przypadków zachorowań na raka jest znacznie niższa. W Tajlandii ta cudowna roślina znana jest pod nazwą „Kwao Krua Kao“. Miejscowa ludność trzymała właściwości tej cud rośliny w sekrecie przez długi czas. Jednakże, gdy naukowcy ją odkryli i zaczęli badać, okazało się, że pueraria mirifica zawiera setki razy więcej estrogenu niż soja. Pueraria mirifica jest powszechnie stosowana w przemyśle kosmetycznym jako składnik zapobiegający starzeniu się. Podobnie działa na skórę piersi. Ekstrakt z korzenia pueraria mirifica zawarty w kremie UpSize napina skórę, przyspiesza jej regenerację oraz zapewnia efekt liftingujący. W rezultacie, piersi powiększają się w naturalny sposób.
  2. Olejek eteryczny z róży. Wszystkie olejki eteryczne mają silne działanie pielęgnacyjne. A właściwości olejku różanego są dwa razy korzystniejsze. Przywraca on równowagę hormonalną oraz stymuluje gruczoły dokrewne. W kosmetologii, olejek różany stosuje się w celu odmładzania skóry. Stymuluje on odnowę komórek i odżywia je pożytecznymi substancjami. Dzięki temu poprawia jędrność oraz elastyczność skóry.
  3. Deoksymiroestrol to jeden z głównych składników Pueraria mirifica. Jego budowa jest podobna do jednego z hormonów ludzkich, jednakże nie jest to hormon. Substancja ta stymuluje produkcję estrogenu. Estrogen, jak już wspomnieliśmy to narzędzie, które powiększa biust. Ma też korzystny wpływ na cały organizm, poprawiając witalność skóry. Warto zauważyć, że deoksymiroestrol stosowany jest w początkowym etapie leczenia raka piersi. Produkty do pielęgnacji skóry, zawierające deoksymiroestrol, można także stosować w celu zapobiegania guzom piersi oraz nowotworom skóry.

Stosowanie

UpSize jest bardzo łatwy w użyciu i ma przyjemny zapach.

Należy go nakładać dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Wystarczy nanieść niewielką ilość kremu na piersi i rozprowadzić delikatnie wmasowując w skórę od dołu do góry. Czas wykonywania masażu powinien trwać około 10 minut. W tym czasie krem całkowicie się wchłonie i nie pozostawi plam na ubraniu.

Fakt, że UpSize nie zawiera żadnych hormonów, lecz substancje o budowie chemicznej zbliżonej do jednego z hormonów ludzkich jest potwierdzony międzynarodowymi certyfikatami wydanymi w 14 krajach. We wszystkich tych krajach, eksperci badali krem, testowali go i doszli do wniosku, że jest całkowicie bezpieczny. Ponadto ekstrakt z pueraria mirifica oraz deoksymiroestrol są zalecanymi środkami zapobiegającymi guzom piersi.

Kto może stosować UpSize

Według kobiet, które korzystały z UpSize, widoczne efekty pojawiają się po tygodniu lub 3-4 tygodniach stosowania. Jest to prawda. Skuteczność kremu zależy od warunków początkowych oraz oczekiwanego efektu. Niektórym kobietom zależy na napięciu skóry piersi po porodzie, inne pragną znacząco powiększyć ich rozmiar. UpSize to idealne rozwiązanie w obu tych przypadkach.

Niestety po tak nadzwyczajnym wydarzeniu w życiu kobiety, jak urodzenie dziecka, jej piersi zaczynają tracić swój kształt. Przyczyna opadania biustu po okresie laktacji jest bardzo prosta – skóra staje się luźna. Gdy piersi były wypełnione mlekiem dla dziecka, skóra była rozciągnięta. Aby odzyskać ich poprzedni, piękny wygląd, konieczne jest przywrócenie skórze elastyczności. Tak właśnie działa krem UpSize. Jest on także bezpieczny dla tych kobiet, które nie rodziły jeszcze dzieci.

2631005201521

Małe piersi to nie przekleństwo. Błędem jest wierzyć, że ta cecha warunkowana genetycznie nie może zostać skorygowana. Kondycja piersi zależy od dwóch czynników: poziomu estrogenu oraz poziomu nawodnienia skóry. A problemy w tej sferze z łatwością może rozwiązać UpSize. Działa w sposób bezpieczny, dostarczając wszelkich niezbędnych substancji, zwiększających nawodnienie skóry. Na rezultaty również nie trzeba będzie długo czekać. W zaledwie kilka tygodni piersi staną się wyraźnie większe.

Aby osiągnąć permanentny efekt, należy okresowo powtarzać kurację. Jedna tubka zawiera ilość kremu, która wystarczy na kilka cykli.