Wiele osób ma problemy z haluksami stawu dużego palca stopy. Haluksy mogą stać się naprawdę poważnym i bolesnym problemem jeśli nie zareagujesz w porę. Lepiej więc zacząć walczyć z problemem tak szybko jak to jest możliwe, w przeciwnym razie pomoc chirurga może okazać się konieczna. Pytanie brzmi: czy istnieje inny sposób na pozbycie się haluksów? Tak, są inne metody zapobiegania im oraz leczenia, które szybko pomagają pacjentom. Tak właśnie działa TOE PRO.

Poprzez działanie TOE PRO, hallux valgus (bo tak nazywa się to schorzenie) spowalnia swój rozwój, a wszystkie negatywne efekty, które odczuwasz przestają istnieć. Ta szyna jest skuteczna jako środek zapobiegawczy. Informacje o tym jak należy ją założyć, jak dbać o urządzenie i spis suplementów wspomagających leczenie sprężyną, znajdziesz w przewodniku do TOE PRO.

Jak założyc TOE PRO?

Zakładanie TOE PRO jest bardzo łatwe, a ten przewodnik Ci w tym pomoże. Musisz tylko przestrzegać instrukcji, a Twoje haluksy wkrótce znikną.

Postępuj zgodnie z tą instrukcją, a TOE PRO Ci pomoże:toe pro poland

  1. Załóż pasek przeznaczony na paluch na duży palec stopy. Możesz poluzować go ręcznie, żeby ułatwić sobie założenie sprężyny.
  2. Podkładkę umieść pomiędzy palcami a śródstopiem, pasek powinien być przymocowany do Twojego haluksa.
  3. Poruszaj stopą aby umieścić lecznicze urządzenie na właściwym miejscu, następnie załóż skarpetkę aby zapewnić TOE PRO właściwe przyleganie do Twojej stopy.

Noś to urządzenie lecznicze przez cały dzień aby szybko odczuć efekty. Paski ze śródstopia zapobiega ocieraniu haluksów, a wykonana z żelowego materiału podkładka zmniejsza napięcie palucha.

To urządzenie lecznicze może być używane z każdym typem obuwia (nawet z otwartymi palcami czy sandałami) Przyzwyczajenie się do jego noszenia nie zajmuje dużo czasu, ponieważ jest ono wygodne i przynosi ulgę od bólu.

Jak dbać:

Prać ręcznie w letniej wodze z delikatnym detergentem. Używać talku lub pudru dla dzieci jeśli zajdzie potrzeba. Przechowywać w ciemnym miejscu.

25461021

Efekty

TOE PRO pomoże Ci zatrzymać deformacje stopy i rozwój hallux valgus. Ból, który odczuwasz zniknie, ponieważ sprężyna zmniejszy napięcie w Twoim paluchu.

Nie myśl, że TOE PRO to magiczny środek. Aby pozbyć się swoich haluksów naprawdę musisz nakładać sztywny opatrunek. Sprężyna jest skuteczna w łagodzeniu bólu i jako środek zapobiegawczy.

Używanie żelowej sprężyny TOE PRO jest łatwe. Twoje problemy i ból znikną. Urządzenie nie wymaga czasochłonnej konserwacji.