Specjaliści z dziedziny urologii i seksuologii opracowali wyjątkowy, nowy środek, który powiększa rozmiar penisa. Ten innowacyjny produkt zawiera wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego, co stanowi klucz do skuteczności tego żelu o nazwie Titan Gel, który nie wywołuje efektów ubocznych oraz nie szkodzi zdrowiu. Jest zalecany mężczyznom, którzy pragną zarówno wydłużyć swojego penisa, jak i zwiększyć jego objętość.325897675Titan Gel został poddany testom klinicznym, w którym wzięli udział ochotnicy, pragnący powiększyć penisa, i okazał się skuteczny w 100%. Działanie tego żelu przypisuje się właściwościom jego składników czynnych, które zostały starannie wyselekcjonowane przez ekspertów tak, by spełnić potrzeby mężczyzn. Badania wykazały, że w wyniku stosowania produktu, dochodzi do przeciętnego wzrostu długości penisa o 5-6 cm. Jego twórcy utrzymują, iż efekt działania tego innowacyjnego żelu nie przemija nigdy.

Właściwości żelu Titan Gel:

  • wydłużenie oraz poszerzenie penisa,
  • zwiększenie ilości produkowanego testosteronu,
  • wydłużenie czasu trwania stosunku płciowego,
  • poprawa jakości orgazmu,
  • pobudzenie krążenia w naczyniach krwionośnych penisa,
  • normalizacja funkcji seksualnych.

W wyniku opracowania formuły Titan Gel, mężczyźni nie muszą już narażać swego zdrowia na ryzyko i poddawać się kosztownym i niebezpiecznym zabiegom chirurgicznym. Powiększenie rozmiaru męskiego organu rozrodczego następuje stopniowo, ale efekt jest gwarantowany. Po tygodniu stosowania penis wydłuża się średnio o 2 cm.

Jak stosować Titan Gel?titan gel poland

Najlepiej aplikować ten produkt codziennie, pół godziny przed stosunkiem. Przed nałożeniem żelu, umyj członek. Nanieś niewielką ilość żelu na penisa i rozprowadź równomiernie na całej jego długości ruchami masażowymi od dołu do góry. Penis powiększa się niemal
natychmiastowo. W ciągu miesiąca urośnie o 5 cm.

Uwaga

Choć żel zawiera wyłącznie naturalne składniki, które są nieszkodliwe dla zdrowia, nie zaleca się stosowania go w nadmiarze. Po miesiącu zrób krótką przerwę przed następną kuracją.

Skład produktu

Titan Gel zawiera następujące rośliny: epimedium, oset, porosty oraz macę peruwiańską. Każda z nich stymuluje produkcję testosteronu, poprawia jakość erekcji oraz wrażliwość żołędzia członka oraz sprzyja zwiększeniu rozmiaru penisa. Proporcje substancji zawartych w produkcie obliczono w taki sposób, by wywołać efekt synergii.

Najbardziej aktywnym składnikiem Titan Gel jest maca peruwiańska. Jej właściwości lecznicze znane są ludziom od ponad 2 500 lat. Roślina ta zawiera bogaty kompleks witamin i minerałów, co zwiększa potencję męską oraz wzmacnia erekcję. W czasach starożytnych maca peruwiańska uważana była za podstawowe źródło męskiej energii i siły. W połączeniu z innymi składnikami, znacząco poprawia potencję oraz ogólny stan zdrowia, a także samopoczucie.6234432778Titan Gel nie zawiera hormonów, GMO, ani innych substancji pochodzenia chemicznego, które mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie mężczyzn. Dlatego też jest odpowiedni dla każdego. Nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnienia skóry. Wręcz przeciwnie, jest w stanie zapobiec przeniknięciu przez skórę bakterii oraz złagodzić stan zapalny. Jednak jego stosowanie nie pozwala zrezygnować z konieczności użycia prezerwatywy.