Urządzenie zaprojektowano z myślą o ludziach, którzy są niezadowoleni z tego, jak wygląda ich nos i którzy chcieliby usunąć jego defekty. Jest to produkt w formie odlewu (klipsa) wykonany z wysokogatunkowego materiału o nazwie orthogel. Jest to materiał zwarty, a jednocześnie sprężysty oraz hipoalergiczny i zapewnia optymalny efekt. Urządzenie ma standardowy rozmiar i waży niespełna 15 gram. Zostało opracowane przez kosmetologów i specjalistów w celu umożliwienia korekcji nosa w warunkach domowych. Klips Rhino-Correct jest łatwy w użyciu i może być samodzielnie dostosowywany.

W jaki sposób Rhino-Correct naprawia zewnętrzne defekty nosa

Anatomiczny kształt nosa powstaje na różnych chrząstkach (chrząstka boczna, chrząstka skrzydłowa większa, chrząstka przegrody, chrząstka skrzydłowa mniejsza i kości nosa). Przy codziennym noszeniu klipsa w domu, chrząstki nosa zaczną się zmniejszać w ciągu miesiąca. Takie oddziaływanie na kształt jest szczególnie ważne dla osób, których nos jest zadarty. Co miesiąc rozmiar chrząstki zmniejsza się średnio o 2 cm.

8784546566

Klips oddziałuje również na kości nosa. W przypadku takich defektów jak niemiły dla oczu orli nos lub niewielkie odchylenia przegrody nosowej, można je z łatwością skorygować i uzyskać prosty, subtelny nos typu „greckiego“. Idealne zmiany mogą nastąpić w zaledwie kilka miesięcy bez rynoplastyki i kosztownych zabiegów oraz bez ryzyka, że pójdziemy pod nóż niedoświadczonego chirurga czy padniemy ofiarą efektów ubocznych anestezji.

Klips posiada delikatne silikonowe płatki, które można dostosować do pożądanego rozmiaru nieznacznym ruchem dłoni. Urządzenie pomoże każdej osobie, która posiada lustro, zyskać wymarzony kształt nosa, poprzez dostosowanie urządzenia do potrzebnych wymiarów.

Jaki efekt zmiany kształtu nosa można osiągnąć:

 1. Skrzydełka nosa ulegną znaczącemu zwężeniu;
 2. Długi nos stanie się znacznie krótszy;
 3. Grzbiet nosa będzie umiejscowiony nieco wyżej;
 4. Kość nosa zostanie wyprostowana, a krzywy nos i inne defekty znikną;
 5. Skrzywiona przegroda nosowa zyska prosty, atrakcyjny kształt dzięki przywróconej symetrii;
 6. Koniuszek nosa, który podlega deformacji w miarę upływu lat, uniesie się.

Mimo niewielkich rozmiarów ten produkt jest niezwykle skuteczny i pozwala szybko, perfekcyjnie skorygować kształt nosa. Zyskał niebywałą popularność, a wielu klientów ma pozytywną opinię na jego temat. Jest to dość oczywiste, biorąc pod uwagę fakt, że cena klipsa jest przystępna, a każdy pragnie wyglądać atrakcyjnie bez względu na wiek i płeć.

W jaki sposób stosować klips Rhino-Correct?rhino correct poland

Produkt opracowano z myślą zarówno o kobietach jak i o mężczyznach w każdym wieku. Noszenie go na nosie co najmniej 3 razy w tygodniu przez kilka godzin wystarczy, by uzyskać efekt skutecznej i szybkiej korekcji. Przed nałożeniem klipsa umyj go, a następnie ostrożnie umieść na nosie. Oto cała instrukcja. Gdy ręce zajmują Ci domowe obowiązki, albo wypoczywasz, klips dokonuje mechanicznej korekty wszelkich defektów, wpływając na chrząstki nosa i kości.

Rhino-Correct działa w delikatny sposób, tworząc prawidłowy kształt, którego pragniesz. Zaledwie po kilku miesiącach dana osoba będzie nierozpoznawalna, ponieważ nos, który jest wystającą częścią twarzy, jest szczególnie zauważalny. Dlatego Twoje marzenie, by czerpać radość z podziwiania własnego odbicia w lustrze, wreszcie się ziści.

Jakie są zalety Rhino-Correct?

 • Gwarantowana korekcja dowolnego typu patologii kształtu nosa;
 • Namacalny rezultat, który można osiągnąć w krótkim czasie;
 • Całkowicie bezpieczny;
 • Wygodny w stosowaniu;
 • Prosty w użyciu;
 • Przystępna cena;
 • Można stosować w domu;
 • Gwarancja jakości i dobre wyniki bez operacji.

Jedynym minusem klipsa jest fakt, że nie jest on w stanie usunąć efektów poważnych uszkodzeń nosa powstałych w wyniku np. wypadku samochodowego lub innych ciężkich urazów. Jednakże z łatwością usuwa wady kosmetyczne. Inną istotną jego cechą jest fakt, że klips łatwo dostosować do kształtu własnego nosa. Po wybraniu nowego kształtu nosa, nie trzeba martwić się, że klips przesunie się podczas kichania czy kasłania. Przesunięcie nie jest możliwe nawet, gdy zakładasz go na noc.

97987561354

Higiena przy stosowaniu Rhino-Correct

Nie trzeba wycierać klipsa spirytusem ani innymi chemikaliami. Najlepiej myć urządzenie stosując mydło dla dzieci.

Opinia kosmetologów i chirurgów

Wielu zawodowych kosmetologów wydało wielce pozytywne opinie na temat Rhino-Correct. Lekarze podkreślają, że jest on całkowicie bezpieczny dla nosa i ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Wszyscy kosmetolodzy zgadzają się, że ten innowacyjny produkt stanowi absolutny przełom w branży pielęgnacji urody i chirurgii plastycznej.

Nic więc dziwnego, że wielu lekarzy, którzy czerpią ogromne zyski z rynoplastyki, nie chętnie przyznaje, że to proste urządzenie skutecznie koryguje kształt nosa.

Geniusz tkwi w prostocie – jak ewidentnie pokazuje przykład Rhino-Correct.