Łuszczyca dotyka około 4% światowej populacji. Cierpią na nią zarówno młodzi jak i starsi. Statystycznie 70% ludzi, u których występują symptomy łuszczycy, mają mniej niż 20 lat. Są to młodzi ludzie, którzy unikają spotkań towarzyskich, ponieważ choroba sprawia, że czują się nieatrakcyjni dla innych, w tym dla swoich rówieśników.

Psorifix, który poprawia wygląd i wspomaga procesy odnowy skóry, może pomóc rozwiązać ten problem.

Krem Psorifix:

 • Skuteczny nawet w najpóźniejszych stadiach choroby;
 • Hamuje przyrost komórek skóry;
 • Uniemożliwia nawrót choroby;
 • Oferuje wysoki poziom kontroli.

Czym jest Psorifix 35436232

Jest to krem o bardzo delikatnej konsystencji i specyficznym zapachu. Jego aktywne składniki wpływają na skórę, łagodząc swędzenie i zmniejszając intensywność łuszczenia. Redukuje także nadmierną suchość i zaczerwienia.

Psorifix zawiera składniki biologicznie czynne.

 1. Ekstrakt z wierzby. Obniża ryzyko zarażenia pasożytami, na które narażone są miejsca zajęte chorobą, oraz ułatwia szybkie wchłanianie Psorifix;
 2. Ekstrakt z brzozy. Zmniejsza intensywność pracy gruczołów łojowych, wywołując łagodzący i zmiękczający efekt;
 3. Glistnik jaskółcze ziele. Nawilża skórę i sprawia, że staje się bardziej elastyczna, co eliminuje problem nadmiernego wysuszenia. Olejek posiada właściwości antyoksydacyjne oraz odżywia skórę witaminami i minerałami;
 4. Olejek z drzewa herbacianego. Ma właściwości bakteriobójcze i wywołuje efekt przeciwzapalny, a także ułatwia regenerację skóry. Ponadto pomaga przyspieszyć proces usuwania zniszczeń poczynionych przez łuszczycę;
 5. Olejek z jałowca oraz kwas salicylowy skutecznie zabijają mikroflorę, która wywołuje chorobę, a tym samym leczą skórę.654654455

Psorifix zawiera także miód oraz olejki eteryczne pozyskane z owoców cytrusowych. Ponadto krem zawiera aktywne jony srebra, które ułatwiają dezynfekcję skóry oraz zabiją absolutnie wszystkie mikroby. Krem Psorifix dostarcza skórze witamin i minerałów oraz reguluje krążenie krwi. Efekt działania kremu uwidacznia się po tygodniu regularnego stosowania.

Zasady działania Psorifix

Składniki zawarte w Psorifix pomagają osiągnąć efekt łagodzący, dezynfekują oraz oczyszczają skórę, doprowadzając do masowego wyniszczenia mikroorganizmów, które mogą wywoływać procesy zapalne na obszarach skóry dotkniętych chorobą. Krem Psorifix łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki na skórze, dzięki czemu Twoje ubrania i inne tkaniny nie brudzą się. Krem nie rozpuści się pod wpływem potu lub wody.

Głębokie nawilżenie, jakie gwarantuje Psorifix, szybko i skutecznie zapobiega bolesnemu wysuszeniu skóry. Działanie kremu widoczne jest od momentu nałożenia go na skórę. Obszary skóry zajęte chorobą stopniowo stają się mniejsze, znika suchość oraz swędzenie, a także skóra łuszczy się mniej intensywnie. Krem można stosować na dowolnym obszarze skóry.

Należy jedynie unikać kontaktu kremu z błonami śluzowymi i oczami.

Krem można łączyć z dowolnym leczeniem farmakologicznym. Jest kompatybilny z wszelkiego rodzaju terapiami medycznymi.

Stosowanie

Aby nałożyć krem Psorifix, nie ma konieczności stosowania żadnych dodatkowych urządzeń. Stosowanie:

 • Skórę należy oczyścić wodą przed zastosowaniem kremu;
 • Jego niewielką ilość należy nanieść na zaczerwienienia;
 • Na krótką chwilę nakryj obszar skóry, na który nałożono krem, czystą chusteczką, by umożliwić jego wchłonięcie.

Zmiękczanie nadmiernie wysuszonej skóry: 3457743

 • Umyj skórę lub oczyść ją w inny sposób;
 • Równomiernie rozprowadź krem po powierzchni skóry;
 • Odczekaj 15 minut, by krem miał czas się wchłonąć.

W początkowej fazie, przed osiągnięciem stabilnej poprawy, krem należy stosować dwa razy dziennie (najlepiej po prysznicu). Gdy zainfekowane obszary nieco się skurczą, Psorifix można stosować raz dziennie.

Przeciwwskazania

Psorifix nie jest lekiem. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Nieznane są przeciwwskazania ani efekty uboczne. Głównym przeciwwskazaniem może być indywidualna nietolerancja na któryś ze składników kremu.

W porównaniu do większości produktów przeciwdziałających łuszczycy, jedynie Psorifix ma całkowicie organiczny skład. Produkt jest certyfikowany.