W tym artykule skupimy się na czynnikach, które sprawiają, że dana osoba zatrzymuje się lub rezygnuje z dążenia do wagi idealnej i czynnikach, które powstrzymują ludzi przed zrzucaniem wagi. Z najwyższą troską pochylimy się nad tym problemem i postaramy się wskazać możliwe rozwiązania, które pozwoliłyby przezwyciężyć kryzysy i w dalszym ciągu obserwować efekty wysiłków zmierzających do utraty wagi.

Nie widzę efektów

Pierwszą możliwą przeszkodą jest problem, któremu prawie każdy odchudzający się człowiek musi stawić czoła. Po początkowym, pełnym sukcesów okresie, gdzie widoczna była wyraźna utrata wagi po kilku wizytach na siłowni rezultaty przestają być widoczne.

Eksperci i dietetycy zazwyczaj nazywają to fazą plateau i jest to coś, co bardzo często zdarza się ludziom, którzy się odchudzają.

Ustalanie celów 87877

Ustalanie celów dla utraty wagi także będzie jedną z przeszkód i wyzwaniem dla tych, którzy naprawdę chcą schudnąć. Jeżeli chcesz osiągnąć swój cel powinnaś wyznaczać sobie prawdopodobne cele, co pozwoli Ci nie stracić nadziei i nie zatrzyma Cię w dążeniu do osiągnięcia sylwetki o jakiej marzysz.

Zajadanie stresu / jedzenie dla komfortu

Zajadanie stresów jest jedną z tych rzeczy, które zauważyłam u siebie. Kiedy pojawia się ciśnienie i stres mamy skłonność do jedzenia więcej i jedzenia byle czego.