Prawdopodobnie słyszałaś setki porad dietetycznych, o tym jak odchudzić swoje ciało. Jeżeli planujesz odchudzanie i chcesz pozbyć się tłuszczu powinnaś zacząć od zaplanowania programu szybkiej utraty tłuszczu. Zrób pierwszy krok planując dietę spalającą tłuszcz. Oto przydatne wskazówki jak pozbyć się tłuszczu z ciała.

Wybierz dietę, która zawiera zdrowe połączenie tłuszczów i białek. Jakie produkty żywieniowe pomagają pozbyć się tłuszczu? Te, które są bogate w chude białko jak chuda wołowina, kurczak i fasolka, tak jak produkty zawierające odpowiednią ilość zdrowych tłuszczów, takie jak awokado, orzechy, ziarna i ryby. Pozbądź się tłuszczu wybierając zdrową drogę, jedząc posiłki białkowe, które nie zostały przetworzone i naszpikowane hormonami.

68545544

Pij dużo wody. Picie większych ilości wody poprawi Twój metabolizm, a w rezultacie schudniesz. Powinnaś pić około 2 litrów wody dziennie. Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia nawet więcej. Jeżeli masz w zwyczaju pić słodkie napoje gazowane, alkohol, czy kawę powinnaś próbować zastąpić je wodą. Rano, po przebudzeniu, przed śniadaniem pij wodę.

Nie rezygnuj ze śniadania. Zaczynaj dzień od zdrowego śniadania. Twój pierwszy posiłek powinien zaczynać serię zdrowych posiłków w ciągu dnia. Omijanie śniadania sprawi, że stracisz motywację, by w dalszej części dnia odżywiać się zdrowo. Na śniadanie przygotuj obfity posiłek bogaty w białko i błonnik.