Twoja dieta oznacza wszystko co jesz, NIE MUSI oznaczać jedzenia czegoś szczególnego, lub nie jedzenia wybranych produktów. Jest tak dopóki nie zdecydujesz się przestrzegać zasad jakiejś wybranej diety.

Prawda o odchudzaniu brzmi następująco, im szybciej chudniesz tym łatwiej odzyskasz stracone kilogramy. Dotyka to znacznej większości ludzi, którzy przybierają na wadze po zakończeniu restrykcyjnej diety. Nie trudno jest zrozumieć dlaczego tak się dzieje – kiedy przestaniesz jeść w sposób, który pozwolił Ci schudnąć i wrócisz do poprzednich nawyków żywieniowych, Twoje ciao wróci do wagi wyjściowej.

To w tym momencie kalorie są ważne. Kaloria to jednostka miary energii, a ilość kalorii w jedzeniu oznacza jego wartość energetyczną, czyli ile energii nam dostarczy po zjedzeniu. Dziennie potrzebujemy określonej ilości energii. Musisz albo jeść mniej albo spalać więcej kalorii. Jeżeli będziesz kontynuować dotychczasowe odżywianie i jeść więcej kalorii niż potrzebujesz będziesz tyć. 585487544

To może brzmieć prosto; ale utrata wagi wcale nie jest łatwa.

Na początek, aby schudnąć wystarczająco dużo by stało się to widoczne musisz wprowadzić kilka poważnych zmian w swoim jadłospisie. Jest jeszcze inny problem, z którym borykają się ludzie, którzy chcą stracić na wadze. Przez pewien czas będziesz chudnąć określoną ilość kilogramów w określonym czasie na przykład 2 kilogramy na miesiąc, dzięki ograniczeniu ilości kalorii. Po osiągnięci pewnego punktu na wadze zauważysz, że wskazówka się zatrzymała.

Wszystko wiąże się z wyborami jakich dokonujemy, i musisz dokonywać mądrych (choć czasami trudnych) wyborów, aby obniżyć swoją wagę rozwijając zdrowe nawyki. W ten sposób będziesz mogła osiągnąć optymalne zdrowie, dobry wygląd, być szczęśliwą i mieć więcej energii, przez cały dzień. Będziesz także mogła utrzymać wagę.