Motion Mat cena, forum, efekty, jak stosować, opinie

Motion Mat gdzie kupić, opinie, jak stosować, co to jest

Motion Mat cena skupu, gdzie kupić, co to jest, Polska

Motion Mat opinie, Polska, komentarze, efekty, cena

Od dawna lekarze zalecają swoim pacjentom stosowanie maty Motion Mat w celu złagodzenia bólu mięśni i stawów. To doskonały środek na złagodzenie napięcia i bólu mięśni. Jaka jest jego specyfika i zasada działania? W tym artykule postarasz się dowiedzieć, co to jest Motion Mat, jak stosować Motion Mat zgodnie z instrukcją użytkowania, gdzie kupić Motion Mat, jaka jest cena skupu w Polska, czytać recenzje, komentarze i opinie na forum.

Do czego jest potrzebny Motion Mat?

Mata do masażu akupunkturowego ma na celu złagodzenie bólu, poprawę krążenia krwi, złagodzenie stresu i ogólnego zmęczenia organizmu. Szczególnie polecany jest uczniom i osobom prowadzącym siedzący tryb pracy. Oddziaływanie następuje jednocześnie na kilkadziesiąt biologicznie aktywnych punktów. To wpływ na te punkty pomaga przywrócić pracę całego organizmu i poszczególnych jego obszarów. Zaleca się stosowanie maty akupunkturowej po ćwiczeniach lub treningu siłowym. Doskonale pomaga w normalizacji pracy mięśni.

Ponadto zastosowanie takich mat masujących pozwala na aktywację procesów metabolicznych w komórkach i tkankach organizmu, redukcję stresu oraz poprawę ogólnej odporności.

Mata rolkowa Motion Mat to doskonała pomoc dla pacjentów cierpiących na bóle mięśni karku lub dolnej części pleców. Niewielkie maty do masażu akupunkturowego znajdują zastosowanie w leczeniu chorób układu oddechowego (zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, kaszel). W celu rozluźnienia mięśni karku podczas podróży komunikacją miejską lub samochodem zaleca się stosowanie rolek drogowych – mat z aplikatorami.

Korzyści Motion Mat

Miękko-elastyczna podstawa ma gęstą powłokę, do której przymocowane są plastikowe dyski akupunkturowe z kolcami. W macie do masażu efekt zapewniają plastikowe igły do ​​akupunktury. Pokrowiec masujący można stosować do obszaru:

  • Głowy
  • Szyja
  • Lędźwie
  • Zatrzymać
  • Nogi itp.

Motion Mat – to również doskonały środek na łagodzenie zmęczenia stóp, bo efekty masaż punktów refleksogennych na stopach pozytywnie oddziałuje na cały organizm.

338 PLN

169 PLN