Piotr Kowalczyk: jak odzyskałem młodość seksualną i zdrowie! Co to jest Men`s Defence na zapalenie gruczołu krokowego – opinie forum, skład, instrukcja obsługi

Men`s Defence forum

Chcę podzielić się z Wami moją historią życia – być może ostrzeże was przed takimi błędami i zwróci uwagę na naprawdę ważne problemy. Mogę tylko powiedzieć, że teraz czuję się w 100% – nie czułem takiej siły i energii nawet w młodości! Ale najpierw najważniejsze.

Kilka słów o mnie

Mam 53 lata. Ukończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie w Poznaniu. Pracowałem w kilku gazetach, zanim zostałem wysłany jako korespondent wojenny do Afganistanu. Moja żona zmarła w 2010 roku w wypadku samochodowym. Kiedy miałem 50 lat, zrezygnowałem i przeprowadziłem się do Jekaterynburga.

Nie mieliśmy z żoną dzieci, więc zostałem sam. Tylko moje hobby uratowało mnie przed całkowitą samotnością – fotografia. Byłem tym zafascynowany w czasach pracy jako korespondent wojenny. Moje hobby stało się dla mnie godnym dodatkowym dochodem – przeprowadzałem profesjonalne sesje zdjęciowe i robiłem zdjęcia na weselach, imprezach firmowych i innych wydarzeniach publicznych.

W wieku 53 lat czułem się świetnie i obwiniałem wszystkie lekkie dolegliwości o meteosensywność, zły nastrój i inne powody. Dlatego tęskniłem za bardzo ważnym punktem: pójście do toalety z powodu potrzeby przekształciło mnie w straszną torturę. Ale jestem mężczyzną, zniosę to – zdecydowałem, i znowu napisałem to do sprawy, kiedy spędziłem długi czas łowiąc na mokrej i zimnej glebie. Z biegiem czasu ból przeszedł w tło, początkowo był problem z erekcją – rano przestałem wstawać, a na widok pięknych kobiet nawet nie myślałem o seksie! „Co możesz zrobić, wiek!” – pomyślałem i pogodziłem się z myślą, że każdy następny dzień mojego życia będzie jak poprzedni. Właśnie patrzyłem, jak inni ludzie cieszą się życiem i byli gotowi żyć życiem starego człowieka.

Ale, Bóg widzi, moje życie wywróciło się do góry nogami, kiedy najmniej się tego spodziewałem! Spotkałem … dziewczynę. Była tak piękna, że pragnienie posiadania jej dosłownie przyćmiło mój mózg.

A teraz najciekawsze!

Po raz pierwszy zobaczyłem ją na imprezie, na której pracowałem jako fotograf. Ku mojemu zdziwieniu Alina również mnie zainteresowała. W ciągu zaledwie 2 tygodni zaczęliśmy się spotykać. Pomimo znacznej różnicy wieku – aż 28 lat, obok niej czułem się bardzo młody.

Ale jedna rzecz zniszczyła wszystko…

Kiedy po raz pierwszy weszliśmy do łóżka, wszystko poszło okropnie. Mówiąc najprościej, byłem po prostu zakłopotany – tylko 2 minuty i nasz seks się skończył. Jednocześnie było dla mnie tak bolesne, że prawie krzyknąłem z bólu. Alina była bardzo zirytowana tym, co się działo. Jej dalsze działania były dość przewidywalne – zerwała ze mną, mówiąc, że nie chce być ze starcem, który nie może jej zadowolić. To był niski cios. Okazuje się, że cały czas mnie okłamywała, kiedy rozmawiała o naszej przyszłości razem. Byłem tak zły, że pod koniec dnia złapałem moje serce.

W tym momencie postanowiłem zmienić swoje życie. Zapisałem się na wizytę u lekarza, a nawet zdał niezbędne testy. Diagnoza mnie zaskoczyła – zdiagnozowano u mnie zapalenie gruczołu krokowego. Stąd wszystkie symptomy – częsta potrzeba sikania, brak erekcji i bardzo katastrofalny seks z bolesnym końcem. Lekarz zaproponował mi dwie opcje leczenia – jedna z nich oznaczała przyjmowanie antybiotyków w dawkach końskich, druga była całkowicie naturalna i bezpieczna. Oczywiście wybrałem drugą opcję!

Okazał się nim preparat Men`s Defence wykonane według receptur starożytnego Azteków. Składał się wyłącznie z naturalnych składników – ekstraktów z imbiru, aloesu, indyjskich kolczastych gruszek, szparagów i cynku. Jak wyjaśnił mi lekarz, przepis ten jest znany od setek lat – Aztekowie dawno temu leczyli go zapaleniem gruczołu krokowego, a ostatnie badania kliniczne potwierdziły wysoką skuteczność środka w walce z chorobą.

Jak stosować Men’s Defence, czy to działa, efekty, skutki uboczne

„To nie było!” – pomyślałem i zacząłem kurację Men’s Defence. Tydzień później poczułem znaczącą poprawę w moim stanie. A dwa tygodnie później poranny poranek wrócił do mnie! I wtedy zdecydowałem, że musimy działać – zadzwoniłem do Aliny i zaprosiłem ją na randkę. Zgodziła się, ale było oczywiste, że nie jest szczególnie zadowolona z tego, co się dzieje. Zjedliśmy kolację, wypiliśmy kilka szklanek i postanowiliśmy spróbować ponownie.

Wszystko poszło lepiej niż oczekiwałem!

Udało mi się wytrzymać przez 2 godziny. Alina była wstrząśnięta falami rozkoszy i po raz pierwszy od wielu lat czułem się jak prawdziwy mężczyzna. Rany, nie byłem taki dobry w łóżku nawet w wieku 20 lat! Alina przyznała, że nigdy wcześniej nie miała czegoś takiego.

jak stosować Men's Defence

Jeszcze kilka razy spotkaliśmy się na burzliwy, czarujący seks. Nadal doskonale pamiętałam, jak Alina powiedziała mi, że nie chce być ze starcem … Wciąż pamiętałam zniewagę i ból, który mnie spowodowała. W następnym dniu natychmiast powiedziałem jej, że możemy zostać przyjaciółmi. Po rozstaniu nie chciałem rezygnować z krzyża, więc zapisałem się na serwis randkowy. Od czasu do czasu spotykam się z dziewczynami, moje życie seksualne całkowicie się poprawiło – w łóżku nie było już więcej pożarów!

Zdałem sobie sprawę, że moje zaniedbanie zdrowia prawie pozbawiło mnie ważnej części mojego życia – seksu! Dlatego po ukończeniu kursu poszedłem do lekarza na wizytę i jeszcze raz zdałem testy, chociaż objawy mnie nie przeszkadzały. Wyniki potwierdziły, że jestem tak zdrowa jak zawsze, pełna siły i energii, a teraz nic nie przeszkadza w moim życiu seksualnym! Lekarz poradził mi, aby powtórzyć kurs w ciągu sześciu miesięcy, aby naprawić wynik, po czym natychmiast zamówiłem kolejny kurs Men’s Defence na oficjalnej stronie producenta.

Oto koniec opowieści o tym, jak Men’s Defence zmieniła moje życie. Na koniec chciałbym powiedzieć jedną ważną rzecz. chłopaki, w wieku 50 lat, wasze życie właśnie się zaczęło !!!

Ile kosztuje Men`s Defence, cena apteka, gdzie kupic, jak zamówić

Men`s Defence forum – opinie prawdziwe użytkowników, komentarze

Adam Borowski

Men’s Defence naprawdę działa. I chociaż nie mam 60 lat, wypiłem kurs, jak tylko odkryłem pierwsze problemy z erekcją. To doskonała profilaktyka – pomogła mi wrócić wszystko na swoje miejsce! Niestety, niektóre rzeczy zdarzają się niezależnie od naszych pragnień, dlatego gdy pojawiają się pierwsze objawy zapalenia gruczołu krokowego, lepiej jest od razu leczyć, a nie wszystko, jak kolega wyżej.

Men`s Defence apteka

Damian Kowalski

Niesamowity staruszek! Nigdy bym nie pomyślał, że w wieku 50 lat taki sukces z kobietami jest możliwy. Właśnie skończyłem 56 lat i moja sytuacja jest nieco bardziej żałosna. Ale jeśli tak chwalicie męską obronę, na pewno zamówię i spróbuję dla siebie. A tak przy okazji, czy mógłbyś wysłać mi link do strony randkowej? ;););) Przejdę kurację i sprawdzę skuteczność leku w praktyce.

Aleks Grzegorczyk

Po raz pierwszy zamówiłem Men’s Defence 6 miesięcy temu, kiedy miałem podobne problemy: brak ciepła, częste chodzenie do toalety … Z pomocą tego leku wróciłem do szeregów i teraz doprowadzam moją młodą żonę do szału!

Ola Kowalska

Kilka miesięcy zajęło mi przekonanie męża do wypicia kuracji Men’s Defence. Widziałem, jak on cierpi, a ona sama cierpiała – po prostu nie wyobrażam sobie życia bez seksu, a on nie mógł w żaden sposób stać (((Nasze małżeństwo było bliskie zerwania, gdy sam zamówiłem lek na oficjalnej stronie. Zdrowie jej męża znacznie się poprawiło, a teraz cieszymy się długim i zmysłowym seksem każdego dnia. Jestem szczęśliwy !!!

Piotr Derak

Lekarz zdiagnozował u mnie przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Obrona mężczyzn dostrzegła kurs, wszystkie objawy zniknęły jak ręka, sześć miesięcy później konieczne byłoby powtórzenie i naprawienie efektu.

Michał Jarczuk

Jest to częsty problem dla starszych mężczyzn, ale ostatnio choroba stała się znacznie młodsza. Dlatego konieczne jest, aby każdy człowiek dbał o swoje zdrowie, a głupotą jest zapoczątkowanie choroby takiej jak Aleksander … Wybacz mi!

Igor Walczak

Istnieje wiele informacji zwrotnych od pacjentów i lekarzy. Dowodzi to skuteczności tego narzędzia! Przy okazji, dla zainteresowanych – teraz możesz zamówić Men`s Defence 50% zniżki na stronie – dobre oszczędności.

Julek Akod

W pełni zgadzam się z powyższymi komentarzami! Obrona męska naprawdę działa, a na pewno lepiej niż jakikolwiek antybiotyk i masaż.

Igor Kowal

Dzięki za informacje. Bardzo szybko natknąłem się na twój artykuł …

Stanisław Dudziak

Dziękuję bardzo! To niesamowite, że w tym wieku żyjesz pełnią życia! Oczywiście sposób, w jaki prowadziła Alina, jest po prostu okropny, więc postąpiłeś słusznie, kiedy ją opuściłeś.