Jakość paliwa we współczesnym świecie odgrywa istotną rolę. Niezależnie od producenta, samochody powinny otrzymać produkt wysokiej jakości, który pozwala wszystkim jego systemom pracować bez awarii. Nowoczesny rozwój – MagnuFuel nie tylko znacząco poprawi jakość przychodzącego paliwa, ale także zaoszczędzić 15-20%.

MagnuFuel: co to jest?

MagnuFuel to ulepszenie, który pozwala zaoszczędzić paliwo (benzyna i olej napędowy) podczas pracy maszyny. To urządzenie pomaga utrzymać go w idealnym stanie, chroniąc przed negatywnymi wpływami zmian temperatury i wilgotności. Wiadomo, że węglowodory składające się na benzynę reagują chemicznie pod ich wpływem, rozkładając się na elementy składowe – co znacznie zmniejsza jakość paliwa. Dlatego MagnuFuel musi być zainstalowany; To świetny sposób, aby chronić silnik maszyny i system dostarczania paliwa przed uszkodzeniem.Zastosowanie komponentu umożliwia:985

 • Znacznie zwiększyć moc silnika;
 • Zmniejszyć przeciążenie podczas pracy;
 • Poprawić jakość środowiska;
 • Przyspieszyć czas ruszania samochodu.

Dlatego wszyscy ci, którzy dbają o swój samochód, muszą kupić MagnuFuel.

Jak MagnuFuel pozwoli ci zaoszczędzić?

Ogniwa paliwowe (cząsteczki) zaczynają stopniowo przemieszczać się, gdy tylko samochód włącza zapłon. Przechodząc przez system MagnuFuel, cząsteczki otrzymują dodatkowy tlen; A dzięki magnesowi składającemu się z dwóch elementów tworzone są dodatkowe cząsteczki (rozszczepianie “skrzepów paliwowych” powstających pod wpływem temperatury). Opinie użytkowników, którzy już zainstalowali system w samochodzie, twierdzą, że są naprawdę oszczędni – co najmniej 10-15% zbiornika.

Cechy i właściwości MagnuFuel

W wyniku oddziaływania paliwa i wysokiej lub niskiej temperaturze nie pali się całkowicie, co z kolei prowadzi do wzrostu jego zużycia i innych negatywnych skutków. MagnuFuel wpływa bezpośrednio na powstałe “skrzepy”, co przyczynia się do bardziej kompletnego i wysokiej jakości zużycia paliwa. Należy pamiętać, że urządzenie nie ma negatywnego wpływu na inne elementy układu paliwowego w samochodach. Wszystkie z nich nadal wykonują niezbędne funkcje w trybie zwykłym.

W konsekwencji używania MagnuFuel, jak wykazały liczne badania, możliwe jest osiągnięcie następujących niewątpliwie pozytywnych efektów (z wyjątkiem oszczędności paliwa bezpośredniego):magnufuel poland

 • Wzrost mocy silnika o średnio 5-7 KM, niezależnie od marki samochodu;
 • Zmniejszenie całkowitej ilości emisji spalin (np. dwutlenku węgla i benzolu) do atmosfery średnio o jedną czwartą.

Wszystkie te zmiany pozwalają uzyskać lepszą mieszaninę paliwową, która pali się w całości. Wzrasta również żywotność bez naprawy świec, katalizatora i innych części układu paliwowego, co prowadzi do oszczędności pieniędzy na utrzymanie samochodu.

Główne zalety MagnuFuel

Instalacja systemu MagnuFuel w samochodzie pozwala uzyskać wiele korzyści; W szczególności są to:

 • Brak dodatkowego zanieczyszczenia środowiska;
 • Podłączenieurządzeniadoukładupaliwowegotrwaniewięcejniż 5-10 minut (niewymagaspecjalnychumiejętnościiwiedzy);
 • Silnik pracuje bardziej stabilnie.

Ponadto koszty paliwa są niższe – wszystkie koszty zakupu systemu oszczędnościowego MagnuFuel spłacają w ciągu 1-2 miesięcy. Według dostępnych obliczeń, dane dotyczące oszczędności paliwa są następujące: przy normalnym wydaniu 10 litrów w systemie MagnoFuel zużywane są tylko 7 litrów.

W jakich urządzeniach MagnuFuel może być stosowany

Urządzenie może być używane w każdym pojeździe, który wymaga paliwa na bazie węglowodorów. W szczególności MagnuFuel z powodzeniem pokazał się na takich pojazdach, jak:

 • skutery i motorowery;
 • motocykle;
 • samochody;
 • ciężarówki;
 • autobusy.

5687465

Uzyskano dobre wskaźniki dotyczące transportu wodnego (łodzie i motocykle); Opinie z nadmorskich miast Polski potwierdzają to.

MagnuFuel, system oszczędzania paliwa, można zamówić za pośrednictwem Internetu, na oficjalnej stronie producenta. W wielu krajach jest popularny, ponieważ kwestie ekologii i gospodarki są istotne na całym świecie.