Renata Sądek: Wstydziłam się rozebrać przed mężem. Seks stał się prawdziwą torturą. Harmonica Linea na odchudzanie, co to jest, jak zamówić, skład, jak przygotować, komentarze, forum, cena

Jeszcze niedawno byłam okropnym pulpetem i nienawidziłam swojego ciała. Próbowałam schudnąć na diecie, uprawiałam sport, zażywałam tabletki i piłam zioła – wszystko bez skutku.

Wcześniej pełnia nie była moim problemem i nie sprawiała dyskomfortu. Jednak po porodzie pojawiło się jeszcze dodatkowe 15 kilogramów. Dosłownie znienawidziłam siebie. Nie mogłam patrzeć na odbicie w lustrze. Zwisające boczki, obrzydliwe fałdy tłuszczu na plecach. Trudno mi było wybrać ubrania — spodnie w biodrach leżały normalnie, ale w talii wszystko było katastrofalnie małe.

Harmonica Linea forum

Im dalej, tym gorzej. Mąż regularnie próbował zaciągnąć mnie do łóżka. Aby nie popchnąć go do zdrady, trzeba było zwalczyć nienawiść do własnego ciała. Doszło do tego, że seks w niektórych pozach stał się fizycznie niewygodny i nieprzyjemny. Szczególnie irytowała mnie pozycja klasyczna — przy każdym ruchu słychać było nieprzyjemny dźwięk mojego ogromnego brzucha, który spotykał się z klatką piersiową męża. Jego to tylko bawiło. W końcu pewnego razu, gdy podczas seksu mąż zaczął ściskać moje tłuste boki, nie wytrzymałam i rozpłakałem się.

Ale do chudnięcia popchnął mnie inny przypadek. Przyjaciółka pokazała mi zdjęcia z ich imprezy. Wtedy zdecydowałam się — dość tego!

Harmonica Linea opinie

Pierwszą rzeczą, którą próbowałem były różne diety. Odmawiałam sobie prawie wszystkiego, ale na widok czekolady i słodyczy dosłownie ślina leciała mi z ust. Oczywiście, w końcu straciłam nad sobą kontrolę i przez tydzień jadłam bez opamiętania. Kiedy się opanowałam, waga pokazałam +4 kg. Katastrofa! Zdając sobie sprawę, że dieta nie jest sposobem dla mnie, zaczęłam liczyć kalorie i ograniczać jedzenie. Po 2 tygodniach miałam drugie załamanie, zrzucone z ogromnym trudem 3 kg powróciły ponownie.

Harmonica Linea skład

Na siłownię nie miałam czasu. Właśnie wtedy zaczęłam zażywać wszelkiego rodzaju tabletki i herbaty, które powodowały jedynie zaburzenia trawienia i bóle brzucha. Prawie wpadłam w depresję i byłam gotowa zdecydować się na odsysanie tłuszczu, ale lekarz podał ogromny koszt zabiegu. Wracałam do domu w depresji, nie zauważając niczego wokół. Po drodze natknęłam się na Sandrę, byłą współlokatorkę. Przez całe życie cierpiała ona z powodu nadwagi, a teraz wyglądała jak supermodelka – szczupła talia, smukłe biodra i zgrabna figura.

Harmonica Linea jak stosować

Byłam w takim stanie, że po paru nieistotnych frazach rozpłakałam się na środku ulicy. Sandra usiadła ze mną na pobliskiej ławce i zaczęła pytać, co się stało. Po poznaniu przyczyny łez, opowiedziała mi swoją historię.

– Pamiętasz, jaka gruba zawsze byłam? Też myślałam o liposukcji, ale moja kuzynka mnie uratowała. Ona opowiedziała mi o kroplach Harmonica Linea i wysłała link do strony, na której można je kupić.

Sandra przesłała mi na telefon nazwę środka i link, gdzie zamówiła krople, i pobiegła załatwiać swoje sprawy. Nie byłam w stanie poczekać, aż wrócę do domu, i od razu weszłam na stronę. Okazało się, że Harmonica Linea to specjalne krople odchudzające zawierające ekstrakty roślinne i wyciągi z owoców tropikalnych. Zapamiętałam tylko Garcinia Cambogia, bo słyszałam o niej wcześniej. Na stronie pisali, że już po pierwszym cyklu zażywania tych kropli zmniejsza się apetyt, metabolizm przyśpiesza, nadmiar tłuszczu jest podgrzewany, jak w piecu, a cellulit znika, jak ręką odjął. Opinie były pozytywne, poza tym strona oferowała 50% zniżki, a ja zamówiłam 2 opakowania.

Harmonica Linea jak stosować, dawkowanie, ile kosztuje

Harmonica Linea jak przygotować

Kilka dni później w rękach trzymałam długo wyczekiwaną paczkę. Tak zaczęła się moja droga do idealnego, szczupłego ciała. Rano i wieczorem przed posiłkiem piłam szklankę wody z 20 kroplami Harmonica Linea. Napój o przyjemnym jagodowym smaku, piłam go z przyjemnością. Po kilku dniach trawienie się poprawiło, zgaga przeszła. W tydzień później waga wykazała minus 5 kg!

Harmonica Linea dawkowanie

Jeśli wcześniej mąż domagał się seksu z konieczności, to teraz stał się bardziej aktywny w łóżku, ciągle dotykał mnie i zaczął mówić komplementy. Kiedy po 2 tygodniach schudłam kolejne 4 kg, wziął mnie za rękę i zaciągnął do sklepu po nowe ubrania-stare były absolutnie za duże.

Harmonica Linea ile kosztuje

Po kilku dniach wyjechał w podróż służbową na 2 tygodnie. Przez cały ten czas nadal zażywałam krople na Harmonica Linea. Po powrocie męża postanowiłam zrobić mu dobrze i kupiłam seksowną bieliznę.

Kiedy mąż wszedł do domu, był zdumiony. Trudno żeby nie, przecież witałam go w nowej, koronkowej bieliźnie. Po raz pierwszy od dłuższego czasu czułam się atrakcyjna, pożądana i seksowna.

Harmonica Linea gdzie kupic

Od 3 miesięcy waga utrzymuje się na osiągniętym poziomie. Z mężem przeżywamy drugi miesiąc miodowy, który trwa i nie chce się skończyć. To moje małe zwycięstwo! Wiem, że wiele kobiet cierpi na nadwagę i chcę im pomóc. Zostawiam link do strony producenta. Tylko tam można kupić oryginalne krople Harmonica Linea. Bądźcie uważne, nie zamawiajcie kropli na innych stronach, dbajcie o swoje zdrowie.

Ile kosztuje Harmonica Linea, gdzie kupic, cena, jak zamówić

Harmonica Linea polska

Harmonica Linea komentarze, opinie

Magdalena Makowska

Szaleństwo, są zboczeńcy, którzy lubią smalec zwisający z boków… Gdybym była facetem, chyba by mi nie wstał.

Karolina Rylska

Jesteś świetna! Ogarnęłaś się i schudłaś. Ty mnie zainspirowałeś, ja też zamówiłam Harmonica Linea nie mogę się doczekać, kiedy zacznę go zażywać.

Paulina Anioł

Słyszałam o tych kroplach, ale jakoś nie wierzyłam w ich moc. Fajny wynik!

Michalina Brąz

to właśnie nazywam efekt WOW!!!

Elżbieta Sewierska

Ja też dzięki Harmonica Linea schudłam 14 kilo, cały tłuszcz zniknął, czuję się świetnie. Spójrzcie na to zdjęcie.

Harmonica Linea komentarze

Samanta Kurska

Ela, to niesamowite! Ale wyglądałeś elegancko też przed utratą wagi.

Anna Elp

Masz szczęście, że spotkałaś Sandrę w odpowiednim momencie… Robiłam liposukcję, miałam wiele komplikacji, a waga wróciła w ciągu roku. Teraz tylko Harmonica Linea, już zamówiłam ją dla siebie.

Wiktoria Tomska

Jak dobrze, że nie muszę schudnąć. Ale siostra z tymi kroplami schudła 3 rozmiary, jest niesamowita, super wynik – same spójrzcie.

Harmonica Linea jak zamówić

Klaudia Noc

Niesamowite, co za efekt!!!

Jolanta Idalska

Ja przywiozłam te krople z Indii. Pomagają utrzymać ciało w doskonałej formie bez diety i sportu.

Katarzyna Dolecka

Doskonałe krople, naturalne, bez chemii, ja, jako osoba podatna na alergie, bardzo to cenię. Dzięki nim wyszczuplałam o 19 kilo!

Jacek Nowak

Ha, czyli to tak moja żonka schudła! A mnie mówiła, że zażywa zwykłe witaminy, cwaniara. Zastanawiam się, czy faceci mogą pić takie krople?

Izabela Kuraś

Jacku, pewnie że mogą, my z mężem chudliśmy razem z pomocą tych kropli, on zresztą miał lepsze wyniki ode mnie.