Produkt dostępny jest dla mężczyzn w formie kropli do stosowania doustnie, ze wskazaniem do leczenia obniżonej aktywności seksualnej. Został poddany badaniom klinicznym i otrzymał certyfikat jakości. Wysoka skuteczność oddziaływania na organizm męski została udowodniony, a produkt otrzymał wiele pozytywnych opinii.23333

Hammer of Thor jest teraz dostępny również w Polsce. Cena tego wyjątkowego produktu jest bardzo rozsądna w porównaniu do innych środków, których stosowanie wiąże się z efektami ubocznymi oraz przeciwwskazaniami. Hammer of Thor to lek, który powstał na bazie wyłącznie naturalnych składników. Na etapie prób nie odnotowano występowania efektów ubocznych w wyniku stosowania tego środka. Jest on w stanie rozwiązać wiele męskich problemów oraz stanowi doskonały wzmacniacz erekcji.

Działanie Hammer of Thor:

 1. zwiększenie poziomu popędu płciowego,
 2. przywrócenie funkcji erekcyjnej,
 3. wydłużenie czasu trwania stosunku płciowego,
 4. wzmocnienie odporności, poprawa funkcjonowania mózgu, łagodzenie stresu,
 5. normalizacja przewodzenia impulsów w zakończeniach nerwowych,
 6. zwiększenie produkcji testosteronu,
 7. Stabilizacja erekcji oraz zwiększenie intensywności orgazmu,
 8. wzmocnienie organizmu, poziomu energii, poprawa wyników w pracy oraz ogólnego stanu zdrowia.

Ten wyjątkowy produkt na problemy z potencją, Hammer of Thor, opracowali wiodący eksperci z dziedziny patologii seksualnej oraz urologii w oparciu o pradawną recepturę. Tysiące mężczyzn z całego świata odniosło korzyści z jego stosowania. Obecnie jest także dostępny w Polsce dla wszystkich mężczyzn, którzy mają problemy w sferze seksualnej oraz choroby w obrębie genitaliów.

Skład Hammer of Thorhammer of thor poland

 • Wyciąg z pobrzeżki pospolitej szybko przywraca równowagę hormonalną oraz normalny poziom produkcji testosteronu, a także zwiększa potencję.
 • Wyciąg z mchu z Norwegii Północnej bardzo skutecznie poprawia krążenie w okolicy miednicy, zmniejsza przekrwienie oraz łagodzi stan zapalny.
 • Wątroba żabnicy usprawnia syntezę testosteronu, zwiększa wrażliwość oraz intensywność orgazmu, reguluje funkcje erekcji.
 • Kryl antarktyczny normalizuje libido, poprawia jakość i wydłuża czas trwania stosunku płciowego, przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, poprawia metabolizm cynku, a także dostarcza ważnych witamin i innych mikroelementów, takich jak witaminy z grupy B oraz C, E i A.

Zalecenia dot. stosowania Hammer of Thor

Specjaliści ds. zdrowia zalecają stosować te krople w celu leczenia zaburzeń funkcjonowania organów rozrodczych oraz intensywnego wysiłku fizycznego, przemęczenia, stresu, a także niemożności częstego odbywania stosunków seksualnych. Zaleca się go także w przypadku niskiej jakości spermy, małej ruchliwości plemników oraz przedwczesnego wytrysku.

Po zastosowaniu tego produktu, mężczyźni przyznają, że nie tylko poprawie ulega ich życie seksualne, ale też odczuwają przypływ energii, siły życiowej i zaczynają uzyskiwać lepsze wyniki w pracy. Wielu z nich wspomina także o poprawie samopoczucie i większej pewności siebie, szczególnie w przypadku Panów, którzy z jakichś powodów w przeszłości mieli problemu z uprawianiem seksu.

Sposób użycia Hammer of Thor

Cztery krople pod język przez 30 dni. Kurację należy powtórzyć po kilkutygodniowej przerwie. Pierwsze efekty zaczynają być widoczne po około tygodniu stosowania.

Wyniki badań klinicznych wskazują, że pozytywny wpływ tego środka na organizm utrzymuje się przez długi czas.56898777

Hammer of Thor nie jest zalecany dla mężczyzn poniżej 17 roku życia oraz w połączeniu z alkoholem, a także w przypadku nadwrażliwości na któryś z jego składników.