Niemal nikt nie jest odporny na infekcje grzybicze stóp. Charakterystyczne objawy choroby to nieprzyjemny zapach, nadmierna potliwość, zmiany w wyglądzie skóry, kruche paznokcie i nieustanne swędzenie. Innowacyjny produkt o nazwie Fresh Fingers jest w stanie usunąć te nieprzyjemne symptomy. Jego synergiczna formuła hamuje rozwój patogenicznej mikroflory i pobudza procesy regeneracyjne w tkankach. Regularne stosowanie tego spreju pomoże pozbyć się przykrych doznań i złagodzi dyskomfort.

Właściwości i skład

Unikatowy produkt Fresh Fingers zawiera wyłącznie fresh fingers polandnaturalne składnikami, które współdziałają, by wywołać efekt synergiczny: nie tylko usuwają objawy, ale także przyczynę choroby skóry – czyli grzyb. Główne składniki produktu to:

 • Aktywnie zmiękcza skórę, wspomagając regenerację tkanek i skuteczne gojenie popękanej skóry, zapobiega nawrotom choroby.
 • Witamina E. Przenika wierzchnie warstwy tkanek, zapobiegając ich złuszczaniu się.
 • Eliminuje przyczynę grzybicy, ma działanie antybakteryjne i odkażające.
 • Olejek z mięty pieprzowej. Wywołuje efekt chłodzenia i łagodzenia, skutecznie redukuje uczucie zmęczenia stóp oraz pieczenia i swędzenia.

Zasady działania

Absolutnie minimalna ilość substancji chemicznych zawartych we Fresh Fingers sprawia, że można go stosować praktycznie bez ograniczeń. Po przeniknięciu przez wierzchnie warstwy skóry, substancje czynne spreju wywołują łagodzący, zmiękczający, przeciwzapalny i przeciwdrobnoustrojowy efekt. Aromatyczny olejek z mięty pieprzowej usuwa nieprzyjemny zapach; a jego regularne stosowanie zapobiega powstawaniu przykrego zapachu, nawet gdy wystąpi nadmierne pocenie się stopy.

Działając wspólnie, składniki usuwają uciążliwe objawy grzybicy, takie jak pękanie skóry, zmiana koloru płytki paznokcia, łamliwość płytki paznokcia, łuszczenie się komórek naskórka. Formuła synergiczna opracowana dla tego unikatowego spreju usuwa patogeny, uniemożliwiając nawrót choroby.

4354685421

Zalety

Oprócz unikalnych właściwości leczniczych sprej posiada także liczne inne zalety wyróżniające go na tle tego typu produktów. Oto główne z nich:

 • Fresh Fingers nie zawiera chemikaliów takich jak sztuczne barwniki czy substancje zapachowe.
 • Sprej opracowano na bazie substancji pochodzenia naturalnego: olejków eterycznych i ekstraktów z roślin.
 • Dzięki unikatowej kompozycji spreju, ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych jest minimalne.
 • Jedynym przeciwwskazaniem jest indywidualna nietolerancja któregoś z jego składników.
 • Sprej nie ma także negatywnego wpływu na organizm, ani nie wywołuje efektów ubocznych.

Zalecenia do stosowania

Fresh Fingers ma szerokie spektrum zastosowań oraz wachlarz użytecznych właściwości. Można go używać nie tylko w celu pozbycia się grzybicy skóry i płytki paznokcia, ale także by uporać się z problemami innego rodzaju.

 • Fresh Fingers zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Ponadto sprej ten nie tylko je maskuje, ale redukuje aktywność gruczołów potowych, eliminując nadmierne pocenie się.
 • Składniki czynne zmiękczają skórę stóp, zapobiegając spękaniom. Jest to jedna z najważniejszych właściwości zapobiegających rozwojowi grzybicy, ponieważ patogeny zazwyczaj przedostają się do komórek poprzez uszkodzoną skórę.
 • Sprej aktywnie zwalcza grzybicę stóp i paznokci bez względu na jej patogenezę.
 • Właściwości chłodzące redukują zmęczenie stóp i zapobiegają powstawaniu opuchliny.
 • Naturalne składniki usuwają nieprzyjemne doznania, które często towarzyszą infekcji grzybiczej: swędzenie, pieczenie, ból.

Stosowanie

Aby osiągnąć maksymalny pozytywny efekt podczas leczenia sprejem Fresh Fingers, należy ściśle przestrzegać wskazówek dotyczących stosowania. Sprej należy nakładać co najmniej dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Przed nałożeniem, należy dokładnie umyć stopy i wytrzeć je do sucha. Następnie płyn należy psiknąć na całe stopy i dokładnie wetrzeć masując skórę, tak by całkowicie się wchłonął.

4455548542478

Fresh Fingers zawiera naturalne składniki, co sprawia, że jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Składniki czynne spreju nie tylko pozwalają szybko pozbyć się nieprzyjemnych objawów infekcji grzybiczej, ale także zapobiec nawrotom choroby.