Ceny energii rosną z każdym rokiem. Urządzenia w gospodarstwach domowych wymieniane są na swoje elektryczne odpowiedniki, których używanie skutkuje wyższymi rachunkami za prąd. Oszczędzanie energii jest w dzisiejszych czasach palącą kwestią. Technologie oszczędzające energię pomagają gospodarstwom domowych w zauważalny sposób odpowiednio oszczędzać energię. Niektórzy ludzie korzystają z budzących wątpliwości i nielegalnych metod by obniżyć co miesięczny poziom odczytów.

Jeżeli chcesz oszczędzać energię w sposób uczciwy bez ograniczeń korzystają ze sprzętów AGD, Energy Saver jest urządzeniem dla Ciebie.

Czym jest Energy Saver?

To unikatowe urządzenie, które pomoże Ci zapanować nad budżetem. Energy Saver jest urządzeniem, które pomoże Ci oszczędzać do 75% energii w Twoim domu i chronić urządzenia, z których korzystasz przed przegrzaniem i zepsuciem. Urządzenie zostało wyprodukowane z wykorzystaniem osiągnięć techniki, a jego skuteczność jest globalnie rozpoznawalna. Aby włączyć urządzenie wystarczy podpiąć je do prądu.

Energy Saver jest podłączony do zmostkowanego obwodu za licznikiem. W tym wypadku cyrkulacja prądu indukcyjnego zostaje zatrzymana pomiędzy źródłem ładunku, a transformatorem prądu zmiennego.

6870687675

Natężenie prądu będzie oscylować pomiędzy statycznym transformatorem i uzwojeniem elektrycznym dającym opór indukcyjny. Elementy kontrolne i pomiarowe zawarte w urządzeniu pozwalają przekierować przepływ prądu pozwalając na działanie urządzeń elektrycznych podpiętych do sieci elektrycznej. W tym samym czasie, bezczynny prąd zostanie przekierowany do fazy w ładowarce. Najważniejszym celem urządzenia jest, obok oszczędzania energii, stabilizacja proporcji mocy i zbliżenie jej do „1”. Uzyskana energia bierze się z przekształcenia mocy biernej w aktywną.

Właściwości Energy Saver

To innowacyjne urządzenie nie tylko zwiększa efektywność zasilania ale także optymalizuje je. Energy Saver jest swego rodzaju filtrem, przez który przechodzą różnorodne niekorzystne przepięcia i wahania napięcia. Urządzenie chroni wszystkie urządzenia podpięte do tego samego źródła zasilania. Teraz Twoja lodówka, klimatyzacja, TV, odkurzacz, piekarnik, komputer i inne urządzenia będą zużywały znacznie mniej energii. Nie musisz obawiać się, że urządzenia spalą się z powodu niestabilnego napięcia lub ostrych wahań.

Dzięki nowoczesnej technologii urządzenie może samodzielnie kontrolować i regulować poziom poboru dla włączonych urządzeń domowych. Energy Saver zostało zaopatrzone w inteligentną technologię, która pomaga obniżyć moc czynną, a tym samym oszczędzać energię.

To niewielkie, lecz efektywne urządzenie może działać jako stabilizator, może przedłużyć żywotność Twojego AGD. Zachowuje zakumulowaną energię aż do 10 sekund po spadku napięcia.

Zalety urządzenia Energy Saver

85748545

Urządzenie do oszczędzania energii posiada wiele zalet. Najbardziej rozpoznawalnymi z nich są:

 • – obniżenie kosztów energii aż do 75%;
 • – może być używane w domu, biurze, sklepie i innych miejscach;
 • – kompatybilne z każdym typem urządzeń;
 • – gwarancja pełnego bezpieczeństwa podczas okresu gwarancyjnego
 • – łatwy w użyciu;
 • – przystępna cena;
 • – możliwość zoptymalizowania zużycia prądu;
 • – bezpieczeństwo korzystania i przedłużenie żywotności AGD;
 • – gwarantowany rezultat

Kupując urządzenie Energy Saver zrzucisz z siebie jarzmo niewolnictwa wobec monopolistów dostarczających energię. Twój budżet natychmiast odczuje efekty oszczędzania i tylko przyjemnie niewielkie sumy będą przeznaczane na rachunki za prąd.

Montaż

Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia podczas instalacji i montażu powinieneś pamiętać kilka wskazówek:

 • Optymalne działanie Energy Saver jest możliwe kiedy znajduje się on tak blisko gniazda sieci elektrycznej jak to możliwe. Dzięki temu możliwe jest najskuteczniejsze wykrywanie przeciążeń i stabilizacja mocy wyjściowej.
 • Modele Energy Saver różnią się wydajnością, pamiętaj aby wybrać produkt zgodny z Twoimi potrzebami, po obliczeniu sumy energii zużywanej przez wszystkie Twoje urządzenia domowe.
 • Największa skuteczność urządzenia osiągana jest kiedy używany jest z odbiornikami indukcyjnymi takimi jak silniki, lampy fluorescencyjne transformatory i inne.

Wydajność urządzenia

Stworzony przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologicznych Energy Saver spełnia wszystkie wymagania stawiane przez UE i jest produktem wysokiej jakości. Wydajność urządzenia była testowana w laboratoriach w Wielkiej Brytanii i została potwierdzona. Wiele brytyjskich rodzin używa już Energy Saver dzięki czemu odczuwalnie obniżyły swoje, dotychczas olbrzymie, rachunki za prąd.

Bardzo ważne jest wystrzeganie się podróbek, które pojawiają się na rynku odkąd urządzenie osiągnęło szczytową popularność. Warto kupić jedynie oryginalny produkt. Producent daje dwuletnią gwarancję bezpieczeństwa i jakości. Jeżeli urządzenie zawiedzie lub zepsuje się, będziesz mógł je za darmo wymienić.

Energy Saver można legalnie kupować i używać. Nie jest to kolejne oszustwo nieuczciwych pośredników wynajmu.

W żaden sposób nie wpływa na licznik i nie zmienia jego odczytów. Sposób działania urządzenia opiera się na prawach fizyki. Optymalizuje ono dystrybucję energii poprzez jej akumulowanie, tłumi hałasy i niweluje wahania napięcia.

6156416

Jeżeli jeszcze nie kupiłeś Energy Saver aby oszczędzać energię i obniżyć comiesięczne rachunki nie zwlekaj dłużej. Razem z tym produktem kupujesz także:

 • wygodę i łatwy montaż;
 • ciche funkcjonowanie bez emisji pola elektromagnetycznego;
 • poprawę dostaw energii elektrycznej;
 • obniżony poziom hałasu i wibracji;
 • dłuższą żywotność urządzeń domowych;
 • ochronę przed spadkami napięcia.