• Wyrównuje uszkodzenia i wypełnia mikropęknięcia na powierzchni szkliwa.
 • Skutecznie usuwa płytkę nazębną i zapobiega powstawaniu próchnicy.
 • Zwraca naturalną biel, gładkość i połysk zębom.

Odżywienie dla twoich zębów na mikropoziomie. Denta Seal pasta do zębów najlepsza, skład pasty do zębów Denta Seal

Śnieżnobiałe i zdrowe zęby są ozdobą każdej osoby. Dbaj o zdrowie i urodę zębów, denta seal pasta do zębów najlepszaużywając unikalnej remineralizującej pasty do zębów Denta Seal z nanocząsteczkami ciekłego szkliwa.

Sekretnym składnikiem pasta jest substancją, która przypomina główny składnik sieci krystalicznej szkliwa – Hydroksyapatyt® (nano-Mhap®). Działanie pasty rozpoczyna się w momencie kontaktu z powierzchnią zęba i śliny podczas spieniania. Ale maksymalna skuteczność produktu osiąga 1 minutę po rozpoczęciu czyszczenia zębów.

Zalety pasta wybielająca Denta Seal

Ochrona przed próchnicą

Kiedy szkliwo naszych zębów wypełnione jest minerałami, próchnica po prostu nie może się rozwinąć

Efekt uszczelniający

Substancja czynna przedostaje się do pęknięć i wypełnia je, podczas gdy proces krystalizacji jest aktywowany

Wybielanie

Nanocząsteczki wybielają zęby i są osadzone w szkliwie, zapewniając ochronę przed zażółceniem

Hydroksyapatyt unikalny składnik. Denta Seal pasta do zębów wybielająca, naturalna

denta seal pasta do zębów wybielającaSubstancja, która może zintegrować się z szkliwem zębów i naprawić mikropęknięcia, nazywa się Hydroxyapatite® – składa się z samego szkliwa i jest syntetyzowana z muszli morskich.

Emalia naszych zębów składa się z kryształów hydroksyapatytu. Kiedy kryształy te są niewystarczające, rozwijają się procesy takie jak próchnica, zwiększona wrażliwość zębów, ogniska demineralizacji. Denta Seal Są to nanocząsteczki hydroksyapatytu, tj. po prostu, płynna emalia.

Ze względu na naturalną kompatybilność z szkliwem zębów i wyjątkowo mały nanorozmiar nanocząsteczki łatwo wnikają głęboko w szkliwo, są mocno osadzone w sieci krystalicznej i wzmacniają uszkodzone i osłabione obszary.

 • Nie zawiera fluoru
 • Brak efektów ubocznych
 • Nie ma przeciwwskazań

Opinie ludzi, którzy już przywrócili swoje zdrowe i śnieżnobiałe zęby. Pasta wybielająca Denta Seal

Jestem palaczem z doświadczeniem. Przez 15 lat palenia zęby zmieniły się w coś – żółty, próchnicę, pieczęć powinna być nałożona na prawie każdy ząb. Boję się dentystów od dzieciństwa, więc rzadko go odwiedzałem. Po kolejnej kampanii wystawił rachunek za czystą sumę. Zacząłem szukać alternatywnych opcji leczenia, ponieważ na dziedzińcu XXI wieku! Również znalazłem. Wklej Denta Seal przez 2,5 tygodnia stosowania, “załataj” wszystkie moje dziury w zębach, zepsucie znacznie zniknęło, moje zęby stały się białe, nie mam nawet takiego młodego wieku, kiedy jeszcze nie paliłem. Znowu czuję się jak człowiek! Dziękuję za ten inteligentny rozwój!

Eugeniusz, 45 lat

Mnie pastę poleciła koleżanka, która pracuje jako stomatolog, w tajemnicy powiedziała, że teraz istnieje najnowsza technologia, pasta Denta Seal, który uszczelnia zęby, zwalcza próchnicę i doskonale wybiela zęby w domu. Oczywiście, dentyści nie korzystają z dzielenia się tymi informacjami z klientami, to wciąż ich chleb, o wiele bardziej opłaca im się “leczyć” ciebie. Dla naszego rodzinnego makaronu Denta Seal stał się prawdziwym zbawieniem zębów i budżetem rodzinnym! Nie marnuj go na dentystów, to znacznie łatwiejsze.

Alina, 28 lat

Niestety, mam złą dziedziczność. Przez długi czas cierpiała na liczne pęknięcia i tablicę na zębach. Zęby dosłownie się kruszą. Dałem dużo pieniędzy dentystom, byłem już zdesperowany, że to się kiedyś skończy. Przyjaciel przywiózł cudowną pastę z USA Denta Seal. Na początku nie wierzyłem, ale postanowiłem spróbować, że tak powiem. Powiem tak, zapomniałem, co to są nowe foki! Zęby stały się silne, zniknęła mała próchnica! I jest niezły bonus – zęby wyglądają znacznie bielsze. Jestem zachwycony!

Maria, 30 lat

Wyobraź sobie, jak zmieni się twoje życie, kiedy odzyskasz swoje śnieżnobiałe i zdrowe zęby! Denta Seal najlepsza pasta wybielająca

 • Sam będziesz chciał komunikować się z innymi
 • Ludzie przestaną myśleć, że nie myjesz zębów
 • Możesz znaleźć dobrą pracę
 • Staniesz się atrakcyjny dla płci przeciwnej
 • W końcu zyskasz pewność siebie
 • Przestań wyrzucać pieniądze
 • Oślepisz swoim hollywoodzkim uśmiechem!

Opinia eksperta: Denta Seal pasta do zębów naturalna

Delikatne odtworzenie i wybielenie zębów bez szkody dla szkliwa

Zwiększona wrażliwość zębów, pojawianie się na powierzchni zębów mikropęknięć, odbarwienie szkliwa, rozwój próchnicy – wszystkie te problemy napotykają większość moich pacjentów. Aby wzmocnić szkliwo i biel zębów polecam pastę do zębów Denta Seal.

Ze względu na unikalny skład nanocząstek hydroksyapatytu, DentaDenta Seal starannie wyrównuje mikrouszkodzenia i wypełnia mikropęknięcia na powierzchni szkliwa, skutecznie usuwa płytkę nazębną i zapobiega powstawaniu próchnicy. “Płynna emalia” usuwa plamy z emalii z kawy, herbaty, papierosów, a także pochłania bakterie, neutralizując nieświeży oddech.

Myj zęby regularnie, najlepiej po każdym posiłku, ale przynajmniej 2 razy dziennie przez 2-3 minuty.

T. Kowalska

Lekarz stomatolog

4 000 000 $ zainwestowano w stworzenie pasta do zębów Denta Seal

4lata badań

Koncepcja pasty do zębów została stworzona w ciągu 4 lat badań z udziałem niezależnych laboratoriów farmaceutycznych w Japonii i Kanadzie

2rok tworzenia formuły

Przez ponad 2 lata opracowano idealną formułę na podstawie badań niezależnych laboratoriów

100%skuteczność

Płynna emalia w paście do zębów jest niezwykle czasochłonna i droga technologia, ale pozwala w 100% zagwarantować skuteczność pasty do zębów Denta Seal

80%importowany skład

Jako część Denta Seal, 80% składników jest importowanych, ponieważ nie są one produkowane w Polska

UE standard jakości

Do produkcji Denta Seal stworzono laboratorium spełniające normy UE dotyczące zarządzania jakością

Jak zamówić? Denta Seal Polska – cena

 1. Wypełnij formularz do konsultacji i zamów Denta Seal
 2. Operator poprosi Cię o szczegóły, a my wyślemy twoje zamówienie
 3. Po 1-10 dniach otrzymasz paczkę i zapłacisz ją przy odbiorze