Co to jest CytoForte z zapalenia pęcherza moczowego

Pierwszy środek, który leczy wszystkie formy przewlekłego zapalenia pęcherza moczowego

Zapalenie pęcherza – to nie “przeziębienie”!

cytoforte z zapalenia pęcherza moczowego

Co czwarta Polka cierpi na przewlekłe zapalenie pęcherza. Jest to najbardziej powszechna choroba dróg moczowych. Dyskomfort i pieczenie przy oddawaniu moczu, świdrujący ból brzucha, konieczność częstego korzystania z toalety, nieprzyjemne zapachy – wiele kobiet już przyzwyczaiło się do tych objawów i “leczy się” tylko środkami przeciwbólowymi. “Przeziębiłam się”, wielka mi sprawa…

Ale przewlekłe zapalenie pęcherza moczowego nie jest związane z zimnem. Jest to bardziej niebezpieczna choroba, niż myślisz. Odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie cewki moczowej, kamica układu moczowego – oto najczęstsze jego powikłania. W długo nieleczonych formach zapalenie pęcherza moczowego kończy się sepsą pęcherza moczowego.

Wcześniej zapalenie pęcherza leczono antybiotykami. Jednak antybiotyki są bezsilne wobec bakterii jelitowych, głównej przyczyny choroby. Po leczeniu mikroorganizmy ponownie trafiają na skórę krocza, a następnie do cewki moczowej i dalej do pęcherza moczowego, powodując wtórne zapalenie.

Cyto Forte – nowoczesna alternatywa dla antybiotyków. CytoForte skład, skutki uboczne, efekty

Cytoforte żadnej “chemii”. Wyłącznie składniki roślinne

Aktywny składnik – ekstrakt z żurawiny

 • kwasy organiczne – niszczą bakterie w jelitach, nerkach, pęcherzu i przewodzie moczowym;
 • Terpenoidy – łagodzą stany zapalne;
 • flawonoidy – zmniejszają przepuszczalność naczyń;
 • pektyny – pomagają w oczyszczaniu organizmu.
 • kwas benzoesowy – ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne.
cytoforte skład

Formuła wymyślona i opatentowana przez zespół najlepszych farmaceutów Europy i USA, specjalizujących się w urologii, medycynie i tworzeniu środków, alternatywnych dla antybiotyków.

Opracowany dla kobiet w wieku 18-50 lat, z uwzględnieniem ich cech anatomicznych i fizjologicznych.

Dozowanie komponentów zgodnie z normą GMP3. Jest to międzynarodowy dokument normatywny, ustalający zasady produkcji i kontroli jakości leków. Surowce, stosowane do produkcji Cyto Forte przechodzą podwójną kontrolę jakości w fabrykach w Polsce, Bułgarii i Hiszpanii.

Każda tabletka Cyto Forte:

 • zapobiega umacnianiu się bakterii na komórkach cewki moczowej;
 • deformuje komórki szkodliwych mikroorganizmów;
 • uszkadza błony komórkowe bakterii i blokuje ich syntezę;
 • zapobiega powstawaniu silnych biofilmów bakteryjnych;
 • wspiera naturalne wydalanie szkodliwych bakterii wraz z moczem.

Przy dłuższym stosowaniu (ponad 2-3 tygodni):

 • wpływa na kwasowość moczu; norma – kwaśna (ph = 7);
 • zapobiega ponownemu zakażeniu dróg moczowych;
 • zwiększa odporność organizmu na infekcje układu moczowo-płciowego.

Jak zażywać tabletki Cytoforte – instrukcja obsługi

 • Cykl leczenia: po 1 tabletce 2 razy dziennie       
 • W połączeniu z antybiotykami: po 1,5 tabletki 2 razy dziennie 
 • W okresie zaostrzeń: po 2 tabletki 2 razy dziennie         
 • W celach profilaktycznych: po 1 tabletce 1 raz dziennie

Polecane przez najlepszych lekarzy-urologów    

cytoforte apteka

Cholecka Stanisława, urolog, dr hab., staż pracy – 18 lat:

Wcześniej z dużym sceptycyzmem odnosiłam się do nowych preparatów, pojawiających się na rynku farmaceutycznym. Ale europejska statystyka wyleczeń w przyjmowaniu Cyto Forte mile mnie zaskoczyła. W końcu pojawił się taki preparat, który nie tylko eliminuje objawy zaostrzenia zapalenia pęcherza moczowego, a w pełni leczy chorobę, która wcześniej była uważana za przewlekłą.

cytoforte forum

Kowalska Dagmara, ginekolog-urolog, lekarz medycyny, staż pracy 12 lat:

W przypadku śródmiąższowego i radiacyjnego zapalenia pęcherza moczowego Cyto Forte redukuje uczucie bólu i zmniejsza częstotliwość oddawania moczu. W przypadku leczenia śródmiąższowego i radiacyjnego zapalenia pęcherza moczowego, można się spodziewać zmniejszenia częstości nawrotów lub ich zniknięcia. Przewagą nad tradycyjnymi schematami leczenia zapalenia pęcherza moczowego jest możliwość zażywania w celach profilaktycznych. Po 1-2 profilaktycznych cyklów zażywania ryzyko pierwszego lub ponowne zachorowania na zapalenie pęcherza moczowego wynosi 78%.

Opinie pacjentów. Cytoforte komentarze, opinie forum, opinie użytkowników

cytoforte opinie forum

Maria Miłosławska, 44 lata:

Rok temu wykąpałam się w zimnej rzece i złapałam zapalenie pęcherza moczowego. Ból był niesamowity, nie mogłam normalnie pójść do toalety, przerwy między ostrymi fazami były 2-3 tygodnie. Nie mogę zażywać antybiotyków, ponieważ mam niewielkie problemy z wątrobą. Dlatego lekarz za każdym razem przepisywał mi leki przeciwbólowe. One wprawdzie łagodziły ból, ale nie leczyły choroby. Zamówiłam w internecie Cyto Forte, zażyłam cykl leczenia, i po zapaleniu pęcherza moczowego nie pozostało ani śladu. Tak właśnie lekarz zapisał w mojej karcie: “wyleczono”.

cytoforte cena apteka

Katarzyna Woda, 19 lat:

 Miałam zapalenie pęcherza jeszcze z okresu dojrzewania. Wystarczyły, że poleżę w wannie ciut dłużej, niż zwykle, albo że wyjdę zimą w lekkim ubraniu, i w ten sam wieczór dopadały mnie bóle, drgawki i inne tego typu “przyjemności”. Moja mama namęczyła się ze mną! Lekarze, szczerze mówiąc, też. Na szczęście trafił mi się dobry lekarz. Stwierdził, że do tej pory tę chorobę leczy się starymi metodami, i że mam szczęście, że nie pojawiły się powikłania. Przepisał mi tabletki Cyto Forte – roślinne, z ekstraktem z żurawiny. Choroba nie objawia się już 4 miesiące!

cytoforte jak stosować

Julia Zajkowska, 36 lat:

Przed Cyto Forte próbowałam wyleczyć pęcherz za pomocą medycyny ludowej: liść laurowy, przemywaniem, itp. Przy każdym nawrocie było coraz gorzej i gorzej. Poszłam do lekarza, a on przepisał mi antybiotyki. W efekcie zaczęłam mieć problemy z żołądkiem. Znajoma z podobnym problemem opowiedziała mi o Cyto Forte. Powiedziała, że nie ma w nim żadnej chemii, a wraz z bólem znika też choroba. Byłam pod wrażeniem i zamówiłam w internecie ten środek. I po 2 miesiącach zapomniałam, że kiedyś miałam zapalenie pęcherza moczowego. I już nie myślę o nim od roku!

Jak zamówić Cyto Forte, cena, gdzie kupic, ile kosztuje, apteka, allegro, cena apteka, jak stosować

 • Wypełnij formularz zamówienia. Twoje dane osobowe będą chronione
 • Odpowiedz na nasz telefon i potwierdź zamówienie
 • Dostaniesz paczkę w krótkim czasie
cytoforte cena

169 zł