Bustural Krem Powiększający Biust daje długotrwały efekt push-up, otrzymujesz efekt raz na zawsze. 95% klientek zauważyło, że produkt naprawdę działa. Efekty stają się widoczne już po 2-4 tygodniach.

Czym jest Bustural?

Bustural to krem powiększający biust, stworzony z roślin, olejków oraz oryginalnego składnika Volufiliny™. Volufilina™ to naturalny ekstrakt roślinny z Gardenii Asiatici, która od zarania dziejów znajduje zastosowanie w medycynie. Ten krem został stworzony z myślą o kobietach w każdym wieku i nadaje się do stosowania po laktacji.

Cechy produktu

Warto podkreślić kluczowe cechy produktu:

  • Powiększenie biustu
  • Ochrona przed starzeniem
  • Wzmacnianie i ujędrnianie
  • Poprawa konturów i kształtu piersi
  • Nawilżona i delikatna skóra

Składniki aktywne

6740546987405

Krem zawiera olejek pomarańczowy tłoczony na zimno ze skórek zarówno słodkich, jak i gorzkich pomarańczy. Ma on cudowne właściwości lecznicze. Stymuluje syntezę kolagenu i wspiera procesy wzmacniania tkanki łącznej. Dodatkowo olejek pomarańczowy dostarcza składników opóźniających starzenie i wygładzających, jest to kluczowy składnik produktów do pielęgnacji skóry.

Olej z pestek winogron to inny ważny składnik tego produktu. Bogaty w kwas linolowy szybko wnika w skórę dając efekt natychmiastowego nawilżenia. Olej z pestek winogron jest dobrze znany ze swoich właściwości przeciw utleniających i odżywczych, w związku, z którymi stosowany jest w medycynie. Ten składnik stymuluje regenerację tkanek i pomaga napiąć skórę.

Olejek z drzewa wiśniowego to silny przeciwutleniacz, który zapewnia silne nawilżenie.

Jak używać Bustural?bustural poland

Stosowanie kremu jest bardzo łatwe. Nakładaj produkt dwa razy dziennie na oczyszczoną, nawilżoną skórę. Delikatnie wmasuj krem w prawą pierś, aż zupełnie wniknie (5-10 minut). Następnie nałóż go w ten sam sposób na lewą pierś. Stopniowe powiększanie się piersi będzie widoczne w ciągu dwóch miesięcy. Pierwsze rezultaty zobaczysz już po 2-4 tygodniach.

Skuteczność

Klinicznie potwierdzono skuteczność Volufiline™ w powiększaniu komórek tłuszczowych piersi o 8%. Jeżeli to nie zrobiło na Tobie wielkiego wrażenia, wiedz, że z Bustural możesz osiągnąć więcej. Używany regularnie, krem doskonale poprawia kontury biustu uwydatniając go i unosząc. W porównaniu do innych metod powiększania biustu takich jak pigułki, czy implanty ten krem nakłada się bezpośrednio na skórę i bez szkody dla zdrowia.

Twórcy kremu przeprowadzili eksperyment aby udowodnić jego skuteczność. 30 kobiet o różnych rozmiarach biustu, w wieku18-35 lat, nakładał krem 2 razy dziennie przez 56 dni. Miesiąc później średni wzrost komórek tłuszczowych w tkance piersiowej wynosił 1,4%, a maksymalny 6,6% (u 8 kobiet). Po eksperymencie, niektóre kobiety uzykały przyrost aż o 8,5%. Tymczasem średni przyrost wyniósł 2,2%.

78854516

Bustural został poddany testom w International Health Service’s gdzie badali go eksperci z 14 krajów. Czy to naprawdę działa? Opinie tysięcy kobiet, które skorzystały z produktu są najlepszym dowodem, że tak. 95% kobiet potwierdza jego skuteczność. Niektóre z pań wskazują na jego właściwości liftingujące, dla innych najważniejszy jest efekt powiększenia biustu, jeszcze inne zauważyły zmianę konturu i poprawę kształtu piersi. Najwięcej pozytywnych opinii pochodzi od pań, które doświadczyły wszystkich tych efektów. Kobiety, które zdecydowały się zamówić Bustural dziś cieszą się doskonałym kształtem biustu i czują się bardzo atrakcyjne.