Nasze włosy mogą ucierpieć w wyniku stosowania niezdrowej diety, albo działania czynników zewnętrznych, ale teraz istnieje sposób, by zawsze były piękne i gęste! Organiczna maseczka Bliss Hair Home System to nowe odkrycie, które zostało poddane wielu testom, potwierdzającym 100% skuteczność tego produktu w dziedzinie wzmacniania, stymulacji wzrostu oraz zapobiegania łamliwości i osłabienia włosów. Niebywała łatwość stosowania oraz przystępna cena szybko sprawiły, że produkt ten zyskał na popularności.

Wyjątkowy skład maseczki Bliss Hair Home System

Organiczna formuła Bliss Hair Home System posiada skład, który obfituje w witaminy doskonale absorbowane przez skórę. Wszystkie te witaminy są pochodzenia roślinnego:

 • Olejek z wiesiołka jest bogaty w kwasy omega-3 oraz kwas γ-linolenowy, które wpływają bezpośrednio na mieszki włosowe i regenerują skórę głowy.
 • Olejek z czarnego pieprzu poprawia krążenie krwi oraz odżywia włosy aż po korzenie. Reguluje także procesy metaboliczne, a włosy zaczynają lepiej rosnąć i rzadziej wypadać.
 • Olej laurowy to wyjątkowa substancja, która uruchamia procesy regeneracji w samych mieszkach i włosach. Przeciwdziała łupieżowi i reguluje poziom natłuszczenia skóry głowy.
 • Stemoxydine to składnik, który tworzy idealne środowisko dla komórek macierzystych, uaktywnia uśpione mieszki włosowe i stymuluje porost włosów.45645543

Zdrowe oleje wygładzają strukturę oskórka, sprawiając, że włosy są przyjemniejsze w dotyku i zdrowsze.

Jak Bliss Hair działa na włosy?

Jeżeli stosujesz maseczkę dokładnie według zaleceń, dostrzeżesz pozytywne zmiany:

 1. funkcjonowanie wszystkich cebulek włosowych zostanie przywrócone, a włosy będą rzadziej wypadać, będą także silniejsze i bardziej elastyczne oraz zyskają zdrowszy wygląd,
 2. nowe pasma będą rosły szybciej i włosy stopniowo staną się gęstsze,
 3. Twoje włosy zyskają siłę, atrakcyjniejszy wygląd i blask,
 4. całkowicie zniknie problem łysienia.bliss hair poland

Stosowanie maseczki Bliss Hair, zapewniającej odnowę i porost włosów, pomoże Ci odzyskać dawne piękno, pozbyć się łysiejących placków i nadać życie wyblakłym kosmykom, które na powrót staną się gęste i atrakcyjne. Po zastosowaniu tego produktu, znów będziesz cieszyć się fryzurą, która Ci się podoba!

Można go stosować, aby przeciwdziałać utracie włosów lub zapobiegać pogorszeniu obecnego stanu. Jeżeli niedawno włosy zostały ufarbowane, poddane trwałej ondulacji lub przedłużaniu, Bliss Hair Home System pomoże zminimalizować negatywne skutki tych zabiegów.

Testy kliniczne sprawdzające skuteczność Bliss Hair Home System

Szeroko zakrojone testy nad skutecznością Bliss Hair dobiegły końca kilka miesięcy temu. Wyniki były doprawdy niesamowite.

Kobiety i mężczyźni stosowali maseczkę przez 2 tygodnie:

 • łysienie ustało całkowicie w 90% przypadków,
 • łamliwość włosów ustała całkowicie w 95% przypadków,
 • Rozdwojone końcówki całkowicie zniknęły lub ich ilość znacznie się zmniejszyła w 97% przypadków.

7567544

Włosy uczestników badania stały się miękkie i zyskały blask. Doświadczyła tego każda z badanych osób.

Organiczny produkt Bliss Hair Home System to najszybszy i najprostszy sposób, by zyskać przepiękne włosy. Efekt gwarantowany jest w 100% i to bez efektów ubocznych!