Aqua Disiac zapach to feromon – czy to działa, jak stosować, instrukcja obsługi, opinie użytkowników (prawdziwe, negatywne), jak zamówić, efekty

Ludzie zwykle sądzą, że chodzenie na siłownie jest modne i fajne… My też tak sądziłyśmy… dopóki wizyty na siłowni nie zaczęły kończyć się seksem…

60-letni trener okazał się utalentowanym playboy’em, uwodził klientki aż ćwiczyły ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ PRZEWIDZIANO W PROGRAMIE. Używał bardzo silnego wzmacniacza libido Aqua Disiac Uprawiał seks z klientkami NA SALI TRENINGOWEJ.

A teraz najdziwniejsze…

Ja i niektóre moje przyjaciółki zaczęłyśmy przychodzić na tę znaną siłownię, żeby nasze ciała były bardziej sexy no i żeby poznać facetów. Pierwsze wrażenie: klub był PIĘKNY, przestronny, roił się od sexy facetów i trenerów.

Ale był też ten facet, którego nazywali utalentowanym playboy’em. Facet po 60-tce, tłuścioszek, kompletnie nieatrakcyjny. Wyznaczyli go na trenera naszej grupy.

Jako że w grupie były same super laski, bardzo się przykładał do naszych treningów. Dawał nam bardzo szczegółowe instrukcje…

Kiedyś, jak robiłam przysiady, podszedł do mnie i złapał mnie za tyłek, pytając, czy czuję, JAK MIĘŚNIE PRACUJĄ

Po kilku tygodniach tego typu ćwiczeń, WSZYSTKIE GO UNIKAŁYŚMY! Na jego widok robiło mi się niedobrze…

Zgłaszałyśmy to innym trenerom, ale NIE OBCHODZIŁO ICH TO i mówili: „Nie martwcie się, to ekspert. Jeśli tak bardzo się stara, to znaczy, że widzi wasz potencjał… Nie zwracajcie na to uwagi…“

aqua disiac forum

Nie mogłyśmy w połowie zrezygnować, bo zapłaciłyśmy nie małą sumkę – jakieś 400 zł każda! Wszystkie się starałyśmy nie omijać sesji..

Pewnego dnia przyszedł do nas i zaczął chwalić, że świetnie sobie radzimy, dlatego czas przejść na wyższy poziom. Przyniósł nam napoje proteinowe i poszedł do sali do aerobiku.

Mówiąc szczere, bardzo się przestraszyłam, nie mogłam jasno myśleć… rozumiałyśmy PRAWDZIWY POWÓD TEGO TRENINGU i mogłyśmy odmówić, bo byłyśmy we trójkę, ale…

Nie zrobiłyśmy tego…

SZALONA ŻĄDZA, by posiąść tego zboczonego trenera, obudziła się w nas wraz ze strachem… to było, jakbyśmy postradały zmysły i nie mogłyśmy pojąć, co się dzieje. Ściągnęłyśmy go na matę do jogi.

Jak sobie przypomnę, co wtedy z nami robił, przechodzi mnie dreszcz. Ponad 30 minut seksu w ramach „cardio“, sprawiło, że ODCHODZIŁYŚMY OD ZMYSŁÓW.

Nie mogłyśmy uwierzyć, że wszystkie uprawiałyśmy seks ze staruchem tuż obok recepcji i innych ludzi, ćwiczących na siłowni, ale CZUŁYŚMY PASJĘ I ŻĄDZĘ I STRACIŁYŚMY GŁOWĘ.

Nie chciałam, żeby to wyszło na jaw, ale prawdy nie można ukrywać. OKAZUJE SIĘ, ŻE NIE TYLKO MY PADŁYŚMY OFIARĄ tego „trenera“.

Oszukał 17 innych dziewczyn (i to w zaledwie 3 miesiące). Kierownik siłowni dowiedział się o tym zboku, kiedy ZOBACZYŁ, JAK TRENUJE.

Teraz sprawa wyszła na jaw i trąbią o tym w mediach.

Nawet doświadczeni psychologowie nie mogli wyjaśnić, co się z nami stało. Zaczęłam przeszukiwać sieć i w końcu znalazłam tę dziwną stronę internetową.

Znajduje się na niej szczegółowy opis stosowania Aqua Disiac. Na tej stronie napisano, że faceci nie muszą uwodzić, żeby uprawiać seks z kobietami, bo one same będą wchodzić im do łóżka. Facet może mieć każdą kobietę, jaką tylko chce. A tak właściwie to laski z radością i pasją oferują swoje ciało.

W takich przypadkach kobiety tracą kontrolę i podążają za swoim instynktem. Cytowałam z tej strony .

Może właśnie tego użył ten trener. To co tam opisano jest podobne do tego, jak się czułyśmy.

Czemu opowiadam wam tę historię? Nie szukam wymówek ani nie chcę się wyspowiadać… Chcę jedynie ostrzec innych…

Nikt, nawet znajomi i rodzice, dosłownie nikt nie wierzy, że to się stało PRZEZ PRZYPADEK: mówią, że to NIE MA SENSU.

Dziewczyny uważajcie na siebie! Każda z was może być na naszym miejscu i myślę, że TĘ STRONĘ TRZEBA ZAMKNĄĆ! Teraz Aqua Disiac można kupić bez trudu. Każdy może go kupić na oficjalnej stronie!

Proszę, zablokujcie artykuł na temat tego produktu i wyślijcie skargę do administratora strony. Proszę, trzeba zdjąć tę stronę!

Może mój artykuł ochroni was i waszych bliskich PRZED TYM KOSZMAREM.

Aqua Disiac Polska – gdzie kupic, cena, ile kosztuje Aqua Disiac. Rossmann Aqua Disiac, Allegro, cena apteka, ile kosztuje

Co to jest Aqua Disiac – opinie, forum, komentarze

Aleksander

Autoreczko, jesteś głuptaskiem? Szukasz sławy? Myślisz, że ludzie uwierzą w twoją historyjkę? Nie musisz mieć wymówek, żeby być zdzirą.

P.S.: Sprawdziłem stronę i wygląda na to, że nie mają tam nic nielegalnego!


Hubert

Seks na siłowni brzmi lepiej niż w klubowym kiblu. Dziwne, że laskom się nie podobało. Facet jest spoko!


Ela

Nie masz mózgu? Dziewczyna cierpiała psychicznie i fizycznie, a teraz prosi o pomoc. A ty, zamiast pomóc, jeszcze ją obrażasz!


Marek

Nie martw się. Aqua Disiac nie jest groźny. Eksperci to potwierdzają. A JEGO STOSOWANIE TEŻ NIE JEST ZBRODNIĄ, HA HA HA!!!


Michał

Ktoś używał? To działa?


Henryk

Musiał ją wymyślić jakiś Amerykanin. W końcu robią Iphony, które uwielbiamy.


Filip

Musisz to przemyśleć! Czytałem na stronie opis Aqua Disiac . Pamięć cię zawodzi. Wtedy laski ulegają. Prawda jest taka, że wy, laski, to uwielbiacie, ale tylko udajecie i odpychanie facetów.


Damian

Aqua Disiac pomógł mi uprawiać seks z 4 dziewczynami w tygodniu. Działa natychmiast. Laski po prostu rzucają się na ciebie i ROBIĄ WSZYSTKO, CO TYLKO CHCESZ!


Karol

Pomóżcie. Mam 46 lat i jestem sam. Pewnie będę samotny do końca życia. Jestem bardzo nieśmiały i boję się chodzić na randki. Brak mi pewności siebie. Czy Aqua Disiac pomoże mi stworzyć związek z piękną młodą kobietą?


Piotr

Hej, ja wypróbowałem i było NIESAMOWICIE. Byłem w klubie i zabrałem do domu dziewczynę, która mi się podobała. Ta noc to było czyste szaleństwo. Rano ta dziewczyna nie wiedziała nawet, co się stało i uciekła. Ale ok, znajdę inną.


Hanna

Bardzo śmieszne! Nie wiesz, jak normalnie uprawiać seks z dziewczyną? Musisz stosować afrodyzjaki? Taki z ciebie frajer, że nie umiesz normalnie poderwać dziewczyny? To lepiej przestań się z nimi umawiać!


Szymon

Hanka, głupiutka z ciebie dziewczyna. Po prostu spróbuj pojąć, że w DZISIEJSZYCH CZASACH MOŻESZ UPRAWIAĆ SEKS bez zgody SWOJEJ KURWY. Ciągle to robię z laskami, takimi jak ty! Rzygać mi się chce na twój widok.


Hanna

Ja pierdole, brak słów.


Daniel

Hej Szymon, zgadzam się z tobą. Laski czują się z tym niezręcznie i dużo gadają. Myślicie, że chodzenie na randki i przyjmowanie luksusowych prezentów, a potem dawanie nic w zamian jest ok? To żałosne. Chcę kupić Aqua Disiac zamiast tracić kasę na laski, które myślą, że są z górnej półki!


Jarek

Ja kupiłem i podoba mi się! Dzięki niemu uprawiałem seks z koleżanką z pracy. Znaliśmy się od tygodnia. Była dziewicą i zrobiliśmy to w biurze.


Filip

Czy Aqua Disiac jest zakazany za granicą?


Bartek

Nie wiem, ale zamówiłem w razie czego. Efekt jest oszałamiający! Widzę, że dziewczyny na mnie lecą. Chcę się przespać z niektórymi laskami, które wcześniej mi odmówiły.


Tomasz

Bartek, jesteś zbokiem! Uwierzysz, że wczoraj robiłem to z matką kolegi? Im starsze, tym lepsze! Matka by mnie zabiła, gdyby się o tym dowiedziała!


Dawid

Ile masz lat?


Tomasz

W kwietniu skończyłem 17. Czemu pytasz?


Dawid

A nic. Jesteś za młody na takie rzeczy. Chyba że to twój najlepszy przyjaciel!


Celina

Czy wy poszaleliście? DLACZEGO POZWALACIE DZIECIOM OGLĄDAĆ TAKIE ZDJĘCIA? SPRZEDAJECIE TO BEZ ŻADNEJ KONTROLI? Mogą was o to oskarżyć!


Damian

Kobieto, lepiej się zamknij! Ktoś w końcu przeleci i ciebie. Nie udawaj takiej oburzonej.