Porady ekspertów w poznaniu siebie i potencjalnych partnerów.

Zapomnij “Reguły”. Przestań wierzyć “On nie jest dla ciebie”. W zasadzie pomiń wszystkie samopomocowe rady, które powiedzą Ci, jak idealnie dopasować się do Tego Właściwego (lub Tej Właściwej).

Ludzie, którzy są naprawdę zadowoleni ze swoich romantycznych wyborów, spędzają więcej energii na własnym rozwoju, niż na szukaniu pewnego sposobu, aby przyciągnąć miłość. Zamiast skupiać się na grze, aby skłonić partnera, skoncentruj się na tych pięciu zasadach i z upływem czasu odpowiednia para dla Ciebie pojawi się:

Zrozum siebie, emocjonalnie i seksualnie

Jeśli nie podjąłeś pracy zrozumienia siebie emocjonalnie i seksualnie, romantyczne relacje będą oznaczały emocjonalne uzależnienie. Możesz mieć nierealistyczną nadzieję, że ktoś inny będzie wiedział, jak cię zrozumieć i sprawić, że będziesz szczęśliwy – nawet jeśli sam możesz nie wiedzieć. Ważna jest bezpośrednia komunikacja z partnerami o emocjach i po stronie seksualnej; Mając nadzieję, że inni będą intuicyjnie postrzegać, kim jesteś emocjonalnie, a czego potrzebujesz seksualnie to fantazja. Zrób świadomy wysiłek, aby uświadomić sobie bieżące reakcje emocjonalne na ludzi i wydarzenia w Twoim życiu. Obserwuj i nazywaj reakcje emocjonalne. Odzwierciedlaj swoje uczucia i porozmawiaj z ludźmi o tym, jak czujesz się i co wiesz o sobie, nie spodziewając się, że to oni zajmą się tobą.432654877888

Wierz w to, co ludzie pokazują i mówią o sobie

Często czujesz przyciągane do kogoś, kto chce zracjonalizować swoje złe zachowanie. Jeśli ktoś traktuje Cię z niedowierzaniem lub przewlekle, możesz to uznać za dane o tym, kim on jest jako osoba. Jeśli spróbujesz porozmawiać z kimś, a on cię oddala lub racjonalizuje złe traktowanie, traktuj to poważnie; To może nie być odpowiednia osoba. Jeśli człowiek mówi, że nie szuka “czegoś poważnego” albo potrzebuje dużo miejsca, niech odejdzie. Ta osoba nie jest w tym samym miejscu i nie chce tych samych rzeczy, które chcesz ty. Wierz w to, co ludzie komunikują o sobie. Jeśli działają niewystarczająco lub bez szacunku, lub mówią rzeczy, które cię zraniły, rusz dalej. To nie jest twoje zadanie, aby pokazać komuś lepszy sposób; Twoim obowiązkiem jest wzrastanie jako osoba.